طرح کارت ویزیت فروشگاه عسل

درباره شغل فروشگاه عسل


عسل ماده‌ای مفید و ارزشمند است که توسط زنبور عسل از شهد گلها تولید می‌شود. ترکیبات عسل شامل چند نوع قند فروکتوز، گلوکز و ساکاروز است. همچنین عسل حاوی برخی مواد دیگر مثل آمیلاز، اینورتاز، کاتالاز و پراکسیداز می‌باشد که در هضم غذا اثر قابل توجهی بر جای می‌گذارند. عسل بسته به نوع زنبورهای تولید کننده و نوع تغذیه‌ی آن‌ها، حاوی انواع مواد معدنی، پروتئین‌ها و اسیدهای آمینه، اسیدها آلی و آنزیم‌ها می‌باشد.فروشگاه عسل سرا همانند دیگر شغل های موجود، نیاز به تبلیغات و بازرایابی دارند. تیم پارس گرافیک تلاش کرده با استفاده از طرح های شیک و کاربردی همکاران صنعت چاپ را برای چاپ کارت ویزیت فروشگاه عسل تا حدود زیادی مرتفع نماید. 


ویژگی طرح های کارت ویزیت فروشگاه عسل


از آنجایی که فروشگاه عسل مربوط به مواد غذایی و خوراکی می باشد، در طراحی کارت ویزیت های این دسته، از شیپ ها و لایه های مرتبط با این شغل و رنگبندی خاص و تجاری استفاده شده و به دلیل تلاش برای رعایت اصول طراحی، از فضای صنعتی دوری شده که پرستیژ مربوط به این شغل حفظ شود.


این دسته بندی شامل طرح های کارت ویزیت مرتبط با مجموعه فروشگاه عسل می شود. در این دسته بندی تمامی طرح های کارت ویزیت به صورت کاملا اختصاصی مربوط به تیم طراحان پارس گرافیک بوده و حقوق آن به صورت کامل مربوط به پارس گرافیک می شود.


 


مشخصات کلی طرح های کارت ویزیت فروشگاه عسل


تمامی کارت های ویزیت طراحی شده در این شغل چه به صورت افقی و چه به صورت عمودی با رزولوشن 300 و در ابعاد 6 * 9 سانتی متر می باشند. طرح های کارت ویزیت فروشگاه عسل با پسوند psd بوده به این معنی که این طرح ها کاملا لایه باز بوده و کاربران می توانند این طرح ها را به صورت دلخواه خود در نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) ویرایش نمایند.


ضمنا دقت کنید به دلیل استفاده از عناصر و المان های متفاوت در طراحی کارت ویزیت ها حجم تمامی طرح ها متفاوت می باشد.