طرح کارت ویزیت درب و پنجره آهنی و فرفورژه

درباره شغل درب و پنجره آهنی و فرفورژه


امروزه با ظهور درب و پنجره های دوجداره بازار درب و پنجره آهنی نسبت به قبل دچار افت شده است اما با این حال هنوز هم درب و پنجره های آهنی کاربردهای بسیاری در صنعت ساختمان سازی دارد.


فرفوژه یا گل نرده آلیاژی از آهن است که درصد کربن آن بسیار ناچیز (کمتر از 0.08%) می باشد. این محصول آهنی به دلیل وجود کربن کم در آلیاژ آن قابلیت فرم پذیری بالایی دارد و برخلاف چدن که درصد کربن آن بسیار بالا (2.1% الی 4%) و فرم پذیری آن به سختی و مشکل می باشد.  درب و پنجره آهنی و فرفورژه همانند دیگر شغل های موجود، نیاز به تبلیغات و بازرایابی دارند. تیم پارس گرافیک تلاش کرده با استفاده از طرح های شیک و کاربردی همکاران صنعت چاپ را برای چاپ کارت ویزیت طراحی و دکوراسیون داخلی ساختمان تا حدود زیادی مرتفع نماید. 


ویژگی طرح های کارت ویزیت درب و پنجره آهنی و فرفورژه


از آنجایی که درب و پنجره آهنی و فرفورژه مربوط به مشاغل ساختمان می باشد، در طراحی کارت ویزیت های این دسته، از شیپ ها و لایه های مرتبط با این شغل و رنگبندی خاص و تجاری استفاده شده و به دلیل تلاش برای رعایت اصول طراحی، از فضای فانتزی دوری شده که پرستیژ مربوط به این شغل حفظ شود.


این دسته بندی شامل طرح های کارت ویزیت مرتبط با مجموعه درب و پنجره آهنی و فرفورژه می شود. در این دسته بندی تمامی طرح های کارت ویزیت به صورت کاملا اختصاصی مربوط به تیم طراحان پارس گرافیک بوده و حقوق آن به صورت کامل مربوط به پارس گرافیک می شود.


 


مشخصات کلی طرح های کارت ویزیت درب و پنجره آهنی و فرفورژه


تمامی کارت های ویزیت طراحی شده در این شغل چه به صورت افقی و چه به صورت عمودی با رزولوشن 300 و در ابعاد 6 * 9 سانتی متر می باشند. طرح های کارت ویزیت درب و پنجره آهنی و فرفورژه با پسوند psd بوده به این معنی که این طرح ها کاملا لایه باز بوده و کاربران می توانند این طرح ها را به صورت دلخواه خود در نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) ویرایش نمایند.


ضمنا دقت کنید به دلیل استفاده از عناصر و المان های متفاوت در طراحی کارت ویزیت ها حجم تمامی طرح ها متفاوت می باشد.