طرح کارت ویزیت دندانپزشکی

درباره شغل دندانپزشکی
برای همه ی ما پیش آمده که دچار پوسیدگی دندان شویم و یا از بیماری های مربوط به لثه رنج ببریم به شکلی که در نهایت به مطب یک دندانپزشک یا کلینیک دندانپزشکی مراجعه می کنیم تا این بیماری ها را رفع کنیم. درمان پوسیدگی و کرم خوردگی و بیماری های لثه از طریق ترمیم، جرم گیری، عصب کشی و یا کشیدن دندان صورت می گیرد. همه ی این موارد را می توان نزد یک دندانپزشک عمومی انجام داد تا اطمینان حاصل کنیم که مشکلمان برطرف شده است.


امروزه دندانپزشکی زیبایی بخش وسیعی از خدمات دندانپزشکی را ارئه می‌نماید، روکش‌ها، لامینیت‌ها و ایمپلنت های دندانی بخش بسیار کوچکی از خدمات ویژه‌ی یک دندانپزشک زیبایی می‌باشد. به کمک خدمات زیبایی دندان می‌توانید مشکلات ظاهری دندان را رفع و از یک چهره‌ی جذاب و دلنشین لذت ببرید.

دندانپزشکی همانند دیگر شغل های موجود، نیاز به تبلیغات و بازرایابی دارند. تیم پارس گرافیک تلاش کرده با استفاده از طرح های شیک و کاربردی همکاران صنعت چاپ را برای چاپ کارت ویزیت دندانپزشکی تا حدود زیادی مرتفع نماید. 


ویژگی طرح های کارت ویزیت دندانپزشکی


از آنجایی که دندانپزشکی مربوط به مشاغل بهداشتی و درمانی می باشد، در طراحی کارت ویزیت های این دسته، از شیپ ها و لایه های مرتبط با این شغل و رنگبندی خاص استفاده شده و به دلیل تلاش برای رعایت اصول طراحی، از فضای صنعتی دوری شده که پرستیژ مربوط به این شغل حفظ شود.


این دسته بندی شامل طرح های کارت ویزیت مرتبط با مجموعه دندانپزشکی می شود. در این دسته بندی تمامی طرح های کارت ویزیت به صورت کاملا اختصاصی مربوط به تیم طراحان پارس گرافیک بوده و حقوق آن به صورت کامل مربوط به پارس گرافیک می شود.


 


مشخصات کلی طرح های کارت ویزیت دندانپزشکی


تمامی کارت های ویزیت طراحی شده در این شغل چه به صورت افقی و چه به صورت عمودی با رزولوشن 300 و در ابعاد 6 * 9 سانتی متر می باشند. طرح های کارت ویزیت دندانپزشکی با پسوند psd بوده به این معنی که این طرح ها کاملا لایه باز بوده و کاربران می توانند این طرح ها را به صورت دلخواه خود در نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) ویرایش نمایند.


ضمنا دقت کنید به دلیل استفاده از عناصر و المان های متفاوت در طراحی کارت ویزیت ها حجم تمامی طرح ها متفاوت می باشد.