طرح کارت ویزیت فروشگاه سفال

درباره شغل فروشگاه سفال
به گل شکل گرفته و پخته شده که تزئین ندارد، سفال می‌گویند. از سفال کمتر به عنوان وسایل کاربردی مانند لیوان و بشقاب و… استفاده می‌شود بلکه بیشتر به شکل گلدان، کوزه یا ظروف پخت غذا (مثل دیزی) استفاده می‌شود.
ظروف سفالی خام توسط کارگاه های تولید انبوه سفال و یا کارگاه های خصوصی تولید می شود. این ظروف به صورت خام تولید و بعدا طی فرایند هایی رنگ آمیزی و لعاب دار می شوند. تولید سفال های منقوش و رنگی انبوه توسط کارگاه ها و در کوره مخصوص انجام می شود. اما در بعضی مواقع هنرمندها هنر خودشان را به روی این ظروف ایجاد می کنند. که در این حالت بیشتر به صورت دکوری، کادو و هدیه استفاده میشود. رنگ مناسب برای رنگ آمیزی سفال، رنگ اکریلیک هست. برای ایجاد خاصیت ضد آب و قابل شتشو شدن این آثار از تثبیت کننده ها استفاده می شود. ظروف سفالی بستر مناسبی برای ایجاد کارهای هنری توسط هنرمندان است. انواع سفال ها شامل کوزه ها و بشقاب های مربع و گرد تولید و به بازار عرضه می شود.
در ضمن سفال یکی از بهترین ظروف برای نگهداری غلات و برنج است چون خنک است و به خاطر منافذی که در بدنه‌اش دارد، هوا به راحتی می‌تواند درون آن جریان داشته باشد و مانع از عرق کردن ظرف شود.

فروشگاه سفال همانند دیگر شغل های موجود، نیاز به تبلیغات و بازرایابی دارند. تیم پارس گرافیک تلاش کرده با استفاده از طرح های شیک و کاربردی همکاران صنعت چاپ را برای چاپ کارت ویزیت فروشگاه سفال تا حدود زیادی مرتفع نماید. 


ویژگی طرح های کارت ویزیت فروشگاه سفال


از آنجایی که فروشگاه سفال مربوط به مشاغل فروشگاهی می باشد، در طراحی کارت ویزیت های این دسته، از شیپ ها و لایه های مرتبط با این شغل و رنگبندی خاص استفاده شده و به دلیل تلاش برای رعایت اصول طراحی، از فضای صنعتی دوری شده که پرستیژ مربوط به این شغل حفظ شود.


این دسته بندی شامل طرح های کارت ویزیت مرتبط با مجموعه فروشگاه سفال می شود. در این دسته بندی تمامی طرح های کارت ویزیت به صورت کاملا اختصاصی مربوط به تیم طراحان پارس گرافیک بوده و حقوق آن به صورت کامل مربوط به پارس گرافیک می شود.


 


مشخصات کلی طرح های کارت ویزیت فروشگاه سفال


تمامی کارت های ویزیت طراحی شده در این شغل چه به صورت افقی و چه به صورت عمودی با رزولوشن 300 و در ابعاد 6 * 9 سانتی متر می باشند. طرح های کارت ویزیت فروشگاه سفال با پسوند psd بوده به این معنی که این طرح ها کاملا لایه باز بوده و کاربران می توانند این طرح ها را به صورت دلخواه خود در نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) ویرایش نمایند.


ضمنا دقت کنید به دلیل استفاده از عناصر و المان های متفاوت در طراحی کارت ویزیت ها حجم تمامی طرح ها متفاوت می باشد.