دانلود کارت ویزیت لایه باز فروشگاه رینگ و لاستیک و آپاراتی

درباره شغل رینگ ، لاستیک و آپارتی


فروشگاه های ارائه دهنده خدمات رینگ و لاستیک معمولا به دو گروه تقسیم می شوند. دسته اول فروشگاه هایی هستند که خدمات آپاراتی و پنچرگیری لاستیک و تایر از جمله بالانس و تعویض لاستیک را هم انجام می دهند. دسته دوم فروشگاه های رینگ و لاستیک هستند که بیشتر کارشان فروش رینگ و لاستیک است و در کنار آن خدمات رینگ و لاستیک از جمله پنچرگیری و بالانس را هم ارائه می کنند. شغل رینگ و لاستیک و آپاراتی از شغل های خدماتی خودرو هستند که اصولا بصورت مستقل از تعمیرگاه ها فعالیت می کنند.


فروشگاه های رینگ و لاستیک و آپاراتی همانند دیگر شغل های موجود، نیاز به تبلیغات و بازرایابی دارند. تیم پارس گرافیک تلاش کرده با استفاده از طرح های شیک و کاربردی همکاران صنعت چاپ را برای چاپ کارت ویزیت این دسته از مشاغل مرتفع نماید.


 


ویژگی طرح های کارت ویزیت رینگ ، لاستیک و آپارتی


از آنجایی این شغل مربوط خدمات خودرو می باشد، در طراحی کارت ویزیت های مربوط به این شغل از شیپ ها و لایه های مرتبط با این مشاغل و رنگبندی خاص استفاده شده و به دلیل تلاش برای رعایت اصول طراحی، از فضای صنعتی و فانتزی دوری شده که پرستیژ مربوط به این شغل حفظ شود.


این دسته بندی شامل طرح های کارت ویزیت مرتبط با مجموعه رینگ ، لاستیک و آپارتی می شود. در این دسته بندی تمامی طرح های کارت ویزیت به صورت کاملا اختصاصی مربوط به تیم طراحان پارس گرافیک بوده و حقوق آن به صورت کامل مربوط به پارس گرافیک می شود.


 


مشخصات کلی طرح های کارت ویزیت رینگ ، لاستیک و آپارتی


تمامی کارت های ویزیت طراحی شده در این شغل چه به صورت افقی و چه به صورت عمودی با رزولوشن 300 و در ابعاد 6 * 9 سانتی متر می باشند. طرح کارت ویزیت رینگ ، لاستیک و آپارتی با پسوند psd بوده به این معنی که این طرح ها کاملا لایه باز بوده و کاربران می توانند این طرح ها را به صورت دلخواه خود در نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) ویرایش نمایند.


ضمنا دقت کنید به دلیل استفاده از عناصر و المان های متفاوت در طراحی کارت ویزیت ها حجم تمامی طرح ها متفاوت می باشد.