طرح کارت ویزیت ظروف یکبار مصرف

درباره شغل ظروف یکبار مصرف


امروزه به دلیل پیچیدگی زندگی صنعتی و کمبود زمان برای رسیدگی به کارهای خانه بطور کامل دیگر مراسمات و مهمانی ها به مانند قبل نیست و دیگر خبری از جمع شدن خانم های مجلس و ظرف شوری و این داستان ها نیست، لذا امروزه با رشد و پیشرف تکنولوژی ماشین های ظرف شوری نقش مهمی در ساده کردن کار شستن ظرف های خانم خانه ایفا کرده اند و بعد از آن کارخانجات ساخت ظروف یکبار مصرف با توجه به ساده تر کردن این فرآیند، دست به تولید ظروف یکبار مصرفی زدند که مثل گذشته دگر به آن سادگی نبود و توانست با بهره از قالب های زیبا ظروفی متناسب و شیک را تولید کنند که جاییی در بین مجالس و مهمانی های رسمی نیز داشته باشد و از طرفی هم حتی دیگر نیازی به شستن آن نیست و بعد از یک بار مصرف دور انداخته شده و در وقت به شدت صرفه جویی میشود. ظروف یکبار مصرف همانند دیگر شغل های موجود، نیاز به تبلیغات و بازرایابی دارند. تیم پارس گرافیک تلاش کرده با استفاده از طرح های شیک و کاربردی همکاران صنعت چاپ را برای چاپ کارت ویزیت ظروف یکبار مصرف تا حدود زیادی مرتفع نماید. 


ویژگی طرح های کارت ویزیت ظروف یکبار مصرف


از آنجایی که ظروف یکبار مصرف مربوط به خدمات مجالس می باشد، در طراحی کارت ویزیت های این دسته، از شیپ ها و لایه های مرتبط با این شغل و رنگبندی خاص استفاده شده و به دلیل تلاش برای رعایت اصول طراحی، از فضای صنعتی دوری شده که پرستیژ مربوط به این شغل حفظ شود.


این دسته بندی شامل طرح های کارت ویزیت مرتبط با مجموعه ظروف یکبار مصرف می شود. در این دسته بندی تمامی طرح های کارت ویزیت به صورت کاملا اختصاصی مربوط به تیم طراحان پارس گرافیک بوده و حقوق آن به صورت کامل مربوط به پارس گرافیک می شود.


 


مشخصات کلی طرح های کارت ویزیت ظروف یکبار مصرف


تمامی کارت های ویزیت طراحی شده در این شغل چه به صورت افقی و چه به صورت عمودی با رزولوشن 300 و در ابعاد 6 * 9 سانتی متر می باشند. طرح های کارت ویزیت ظروف یکبار مصرف با پسوند psd بوده به این معنی که این طرح ها کاملا لایه باز بوده و کاربران می توانند این طرح ها را به صورت دلخواه خود در نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) ویرایش نمایند.


ضمنا دقت کنید به دلیل استفاده از عناصر و المان های متفاوت در طراحی کارت ویزیت ها حجم تمامی طرح ها متفاوت می باشد.