طرح کارت ویزیت باطری سازی و فروشگاه باطری

درباره شغل باطری سازی


باطری سازی، حرفه ای است که این روزها بسیار مورد نیاز است. تعداد ماشین ها به طور مستمر در حال افزایش است و بازار کار روز به روز رونق بیشتری می گیرد. آموزش باطری سازی، یکی از مهارت هایی است که به جرئت می توان گفت باید کسی که رانندگی می کند اطلاعاتی در مورد آن داشته باشد.


کار برقکار خودرو به طور خلاصه نصب و تعمیر سیستم های الکتریکی و الکترونیکی خودرو هاست.


باطری سازی خودرو همانند دیگر شغل های موجود، نیاز به تبلیغات و بازرایابی دارند. تیم پارس گرافیک تلاش کرده با استفاده از طرح های شیک و کاربردی همکاران صنعت چاپ را برای چاپ کارت ویزیت باطری سازی تا حدود زیادی مرتفع نماید.


 


ویژگی طرح های کارت ویزیت باطری سازی


از آنجایی این شغل مربوط به خدمات خودرو می باشد، در طراحی کارت ویزیت های مربوط به این شغل از شیپ ها و لایه های مرتبط با این شغل و رنگبندی خاص استفاده شده و به دلیل تلاش برای رعایت اصول طراحی، از فضای فانتزی دوری شده که پرستیژ مربوط به این شغل حفظ شود.


این دسته بندی شامل طرح های کارت ویزیت مرتبط با مجموعه باطری سازی می شود. در این دسته بندی تمامی طرح های کارت ویزیت به صورت کاملا اختصاصی مربوط به تیم طراحان پارس گرافیک بوده و حقوق آن به صورت کامل مربوط به پارس گرافیک می شود.


 


مشخصات کلی طرح های کارت ویزیت تعمیرگاه باطری سازی


تمامی کارت های ویزیت طراحی شده در این شغل چه به صورت افقی و چه به صورت عمودی با رزولوشن 300 و در ابعاد 6 * 9 سانتی متر می باشند. طرح های کارت ویزیت باطری سازی با پسوند psd بوده به این معنی که این طرح ها کاملا لایه باز بوده و کاربران می توانند این طرح ها را به صورت دلخواه خود در نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) ویرایش نمایند.


ضمنا دقت کنید به دلیل استفاده از عناصر و المان های متفاوت در طراحی کارت ویزیت ها حجم تمامی طرح ها متفاوت می باشد.