طرح کارت ویزیت فروشگاه تزئینات اتومبیل

درباره شغل تزئینات اتومبیل و لوکس اسپرت


لوازم اسپرت خودرو یا کالای تزئینی خودرو شغلی است که در نوع خود دارای ظرفیت‌های فوق‌العاده‌ای بوده است.

 

بسیاری از افراد جامعه خصوصاً نسل جوان به زیبایی خودروی خود بسیار اهمیت می‌دهند، خصوصاً این شغل در ایران به دلیل عدم استفاده از ماژول‌های لوکس در بدنه داخلی و خارجی خودرو زمینه درآمدی مناسبی را برای صاحبان شغل فروش لوازم اسپرت خودرو فراهم نموده است.

تزئینات و لوکس اسپرت خودرو همانند دیگر شغل های موجود، نیاز به تبلیغات و بازرایابی دارند. تیم پارس گرافیک تلاش کرده با استفاده از طرح های شیک و کاربردی همکاران صنعت چاپ را برای چاپ کارت ویزیت تزئینات و لوکس اسپرت تا حدود زیادی مرتفع نماید.


 


ویژگی طرح های کارت ویزیت تزئینات و لوکس اسپرت


از آنجایی که تزئینات و لوکس اسپرت مربوط به خدمات خودرو می باشد، در طراحی کارت ویزیت های این دسته، از شیپ ها و لایه های مرتبط با این شغل و رنگبندی خاص استفاده شده و به دلیل تلاش برای رعایت اصول طراحی، از فضای فانتزی دوری شده که پرستیژ مربوط به این شغل حفظ شود.


این دسته بندی شامل طرح های کارت ویزیت مرتبط با مجموعه تزئینات و لوکس اسپرت می شود. در این دسته بندی تمامی طرح های کارت ویزیت به صورت کاملا اختصاصی مربوط به تیم طراحان پارس گرافیک بوده و حقوق آن به صورت کامل مربوط به پارس گرافیک می شود.


 


مشخصات کلی طرح های کارت ویزیت تزئینات و لوکس اسپرت


تمامی کارت های ویزیت طراحی شده در این شغل چه به صورت افقی و چه به صورت عمودی با رزولوشن 300 و در ابعاد 6 * 9 سانتی متر می باشند. طرح های کارت ویزیت تزئینات و لوکس اسپرت با پسوند psd بوده به این معنی که این طرح ها کاملا لایه باز بوده و کاربران می توانند این طرح ها را به صورت دلخواه خود در نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) ویرایش نمایند.


ضمنا دقت کنید به دلیل استفاده از عناصر و المان های متفاوت در طراحی کارت ویزیت ها حجم تمامی طرح ها متفاوت می باشد.