طرح کارت ویزیت مداحی و لوازم عزادری محرم

درباره شغل مداحی و لوازم عزاداری محرم


ماه محرم، یکی از عزیزترین ماه‌ها برای شیعیان است، ماهی که تمامی هیئت‌ها، حسینیه‌ها و تکایا می‌خواهند مراسمی باشکوه و در شأن سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) برگزار کنند.


این مراسم شورانگیز که اوج آن در روزهای تاسوعا و عاشورا اتفاق می‌افتد، سال‌هاست با شکوه هرچه تمام‌تر برگزار می‌شود. مراسمی مانند تعزیه، نوحه‌خوانی، سینه‌زنی و... .


مراسم عزاداری نیاز به ادوات و وسایل زیادی دارد. از جمله انواع پرچم، طبل و باندهای مخصوص هیئت.


بيان شخصيت و ماهيت و به طور كلي وصف كردن شخصي خاص را با آويي دلنشين و كلماتي وزين و زيبا را مداحي گويند.شيعيان بر پايه سنتي خاص از دير باز مدح و منقبت اهل بيت (ع) را جزئي از زندگي ديني و معنوي خود داشته اند و از آنجا كه عظمت و مقام آل الله به حق در خور ستودن و بيان است ارائه اين عظمت و جايگاه در قالبهاي خاص و منطبق بر نغماتي دلنشين هميشه مورد توجه بوده و خواهد بود.


 همه ما ايام محرم را بهترين زمان براي ارائه اين هنر روحاني ميدانيم و البته در طول سال هم با توجه به اعياد و وفات و شهادتهاي منسوب به اهل بيت (ع) كما بيش با اين واژه آشنا هستيم.مداحی و لوازم عزاداری محرم همانند دیگر شغل های موجود، نیاز به تبلیغات و بازرایابی دارند. تیم پارس گرافیک تلاش کرده با استفاده از طرح های شیک و کاربردی همکاران صنعت چاپ را برای چاپ کارت ویزیت مداحی و لوازم عزاداری محرم تا حدود زیادی مرتفع نماید. 


ویژگی طرح های کارت ویزیت مداحی و لوازم عزاداری محرم


از آنجایی که مداحی و لوازم عزاداری محرم مربوط به مشاغل مذهبی و فرهنگی می باشد، در طراحی کارت ویزیت های این دسته، از شیپ ها و لایه های مرتبط با این شغل و رنگبندی خاص استفاده شده و به دلیل تلاش برای رعایت اصول طراحی، از فضای صنعتی و شاد دوری شده که پرستیژ مربوط به این شغل حفظ شود.


این دسته بندی شامل طرح های کارت ویزیت مرتبط با مجموعه مداحی و لوازم عزاداری محرم می شود. در این دسته بندی تمامی طرح های کارت ویزیت به صورت کاملا اختصاصی مربوط به تیم طراحان پارس گرافیک بوده و حقوق آن به صورت کامل مربوط به پارس گرافیک می شود.


 


مشخصات کلی طرح های کارت ویزیت مداحی و لوازم عزاداری محرم


تمامی کارت های ویزیت طراحی شده در این شغل چه به صورت افقی و چه به صورت عمودی با رزولوشن 300 و در ابعاد 6 * 9 سانتی متر می باشند. طرح های کارت ویزیت مداحی و لوازم عزاداری محرم با پسوند psd بوده به این معنی که این طرح ها کاملا لایه باز بوده و کاربران می توانند این طرح ها را به صورت دلخواه خود در نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) ویرایش نمایند.


ضمنا دقت کنید به دلیل استفاده از عناصر و المان های متفاوت در طراحی کارت ویزیت ها حجم تمامی طرح ها متفاوت می باشد.