طرح کارت ویزیت لوازم کادوئی آشپزخانه

درباره شغل لوازم کادوئی آشپزخانه


برای افراد اهمیت به زیبایی و چیدمان مناسب خانه بسیار مهم است. با استفاده از لوازم کادویی می توان تغییرات مناسبی در چیدمان و طراحی دکوراسیون داخلی خانه یا محل کار داشته باشیم. برای همه افراد خرید لوازم کادویی از اهمیت بالایی برخوردار است. از جمله دغدغه های اصلی افراد پیدا کردن فروشگاه مناسب برای خرید لوازم کادویی منزل است.


از جمله محصولاتی که در فروشگاه لوازم کادویی فانتزی وجود دارد، می توان به انواع مدل های چوبی و کلاسیک تا مدل های دیواری و پلاستیکی و حتی رومیزی اشاره کرد. البته از آنجایی که مردم ایران علاقه بسیاری به تهیه لوازم کادویی برای هدیه دارند. بنابراین تهیه هدیه می تواند تا حدی برای افراد دشوار به نظر برسد. البته این نکته را در نظر داشته باشید که در هنگام خرید لوازم کادویی فانتزی به جنس، رنگ و کیفیت آن دقت داشته باشید. از جمله لوازم کادویی فانتزی می توان به گلدان اشاره کرد.فروشگاه لوازم کادوئی آشپزخانه همانند دیگر شغل های موجود، نیاز به تبلیغات و بازرایابی دارند. تیم پارس گرافیک تلاش کرده با استفاده از طرح های شیک و کاربردی همکاران صنعت چاپ را برای چاپ کارت ویزیت لوازم کادوئی آشپزخانه تا حدود زیادی مرتفع نماید. 


ویژگی طرح های کارت ویزیت لوازم کادوئی آشپزخانه


از آنجایی که فروشگاه لوازم کادوئی آشپزخانه مربوط به مشاغل لوازم خانگی و کادوئی می باشد، در طراحی کارت ویزیت های این دسته، از شیپ ها و لایه های مرتبط با این شغل و رنگبندی خاص استفاده شده و به دلیل تلاش برای رعایت اصول طراحی، از فضای صنعتی و شاد دوری شده که پرستیژ مربوط به این شغل حفظ شود.


این دسته بندی شامل طرح های کارت ویزیت مرتبط با مجموعه لوازم کادوئی آشپزخانه می شود. در این دسته بندی تمامی طرح های کارت ویزیت به صورت کاملا اختصاصی مربوط به تیم طراحان پارس گرافیک بوده و حقوق آن به صورت کامل مربوط به پارس گرافیک می شود.


 


مشخصات کلی طرح های کارت ویزیت لوازم کادوئی آشپزخانه


تمامی کارت های ویزیت طراحی شده در این شغل چه به صورت افقی و چه به صورت عمودی با رزولوشن 300 و در ابعاد 6 * 9 سانتی متر می باشند. طرح های کارت ویزیت لوازم کادوئی آشپزخانه با پسوند psd بوده به این معنی که این طرح ها کاملا لایه باز بوده و کاربران می توانند این طرح ها را به صورت دلخواه خود در نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) ویرایش نمایند.


ضمنا دقت کنید به دلیل استفاده از عناصر و المان های متفاوت در طراحی کارت ویزیت ها حجم تمامی طرح ها متفاوت می باشد.