طرح کارت ویزیت جلوبندی سازی

درباره شغل جلوبندی سازی اتومبیلجلو بندی خودرو بخش مهمی از خودرو می باشد.که مراکزی برای تعمیر آن به صورت تخصصی وجود دارد و افرادی که در این  مراکز جلوبندی سازی کار می کنند دارای مهارت بالایی هستند چون که جلوبندی خودرو از مهمترین بخش های خودرو است در کنترل ماشین نقش اصلی را دارد. چرخ های جلو باعث هدایت خودرو به طرفین می شود.سیستم تعلیق در جلو خودرو مهم تر از عقب خودرو می باشد.


جلوبندی خودرو به قسمت جلو و زیر خودرو گفته می شود. وظیفه جلوبندی خودرو این است که باعث راحتی در رانندگی و تعلیق خودرو در هنگام حرکت خودرو می شود و باعث می شود خودرو از جاهای ناهموار شود. سیستم تعلیق در خودرو با سیستم جلوبندی یکسری تفاوت هایی دارد. سیستم تعلیق شامل کمک فنر و چرخ های عقب خودرو می باشد. اما جلوبندی فقط شامل قسمت جلوی خودرو می شود مانند فرمان و میل فرمان.جلوبندی سازی همانند دیگر شغل های موجود، نیاز به تبلیغات و بازرایابی دارند. تیم پارس گرافیک تلاش کرده با استفاده از طرح های شیک و کاربردی همکاران صنعت چاپ را برای چاپ کارت ویزیت جلوبندی سازی اتومبیل تا حدود زیادی مرتفع نماید.


 


ویژگی طرح های کارت ویزیت جلوبندی سازی


از آنجایی که جلوبندی سازی اتومبیل مربوط به خدمات خودرو می باشد، در طراحی کارت ویزیت های این دسته، از شیپ ها و لایه های مرتبط با این شغل و رنگبندی خاص استفاده شده و به دلیل تلاش برای رعایت اصول طراحی، از فضای فانتزی دوری شده که پرستیژ مربوط به این شغل حفظ شود.


این دسته بندی شامل طرح های کارت ویزیت مرتبط با مجموعه جلوبندی سازی می شود. در این دسته بندی تمامی طرح های کارت ویزیت به صورت کاملا اختصاصی مربوط به تیم طراحان پارس گرافیک بوده و حقوق آن به صورت کامل مربوط به پارس گرافیک می شود.


 


مشخصات کلی طرح های کارت ویزیت جلوبندی سازی اتومبیل


تمامی کارت های ویزیت طراحی شده در این شغل چه به صورت افقی و چه به صورت عمودی با رزولوشن 300 و در ابعاد 6 * 9 سانتی متر می باشند. طرح های کارت ویزیت جلوبندی سازی اتومبیل با پسوند psd بوده به این معنی که این طرح ها کاملا لایه باز بوده و کاربران می توانند این طرح ها را به صورت دلخواه خود در نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) ویرایش نمایند.


ضمنا دقت کنید به دلیل استفاده از عناصر و المان های متفاوت در طراحی کارت ویزیت ها حجم تمامی طرح ها متفاوت می باشد.