طرح کارت ویزیت فروشگاه لوازم تولد

درباره شغل فروشگاه لوازم تولد


جشن تولد یکی از روزهای پرخاطره برای هر شخصی است که می‌توان خاطره‌ساز باشد. برای اینکه این روز برای هر شخصی جذاب و خاطره‌انگیز باشد بهتر است از ایده‌های مختلفی استفاده کنید. برای برگزاری این مراسم باید لیست وسایل جشن تولد را آماده کنید تا بتوانید بهتر آن را برگزار کنید.


زمانی که لوازم جشن تولد را آماده می‌کنید باید به جنسیت و سن فرد توجه کنید تا بتوانید وسایل مناسبی خریداری کنید. برای برگزاری جشن تولد از ایده‌های خلاقانه و جذاب استفاده کنید، با این کار باعث می‌شوید که به مهمانان نیز خوش بگذرد و شب خاطره‌انگیزی را به جای بگذارید. فروشگاه لوازم تولد با ارائه انواع مختلفی از طرح ها و رنگهای لوازم تولد به مشتریان در سطح تقریبا تمامی شهرها فعالیت می کنند.فروشگاه لوازم تولد همانند دیگر شغل های موجود، نیاز به تبلیغات و بازرایابی دارند. تیم پارس گرافیک تلاش کرده با استفاده از طرح های شیک و کاربردی همکاران صنعت چاپ را برای چاپ کارت ویزیت فروشگاه لوازم تولد تا حدود زیادی مرتفع نماید. 


ویژگی طرح های کارت ویزیت فروشگاه لوازم تولد


از آنجایی که فروشگاه لوازم تولد مربوط به خدمات مجالس می باشد، در طراحی کارت ویزیت های این دسته، از شیپ ها و لایه های مرتبط با این شغل و رنگبندی خاص استفاده شده و به دلیل تلاش برای رعایت اصول طراحی، از فضای صنعتی دوری شده که پرستیژ مربوط به این شغل حفظ شود.


این دسته بندی شامل طرح های کارت ویزیت مرتبط با مجموعه فروشگاه لوازم تولد می شود. در این دسته بندی تمامی طرح های کارت ویزیت به صورت کاملا اختصاصی مربوط به تیم طراحان پارس گرافیک بوده و حقوق آن به صورت کامل مربوط به پارس گرافیک می شود.


 


مشخصات کلی طرح های کارت ویزیت فروشگاه لوازم تولد


تمامی کارت های ویزیت طراحی شده در این شغل چه به صورت افقی و چه به صورت عمودی با رزولوشن 300 و در ابعاد 6 * 9 سانتی متر می باشند. طرح های کارت ویزیت فروشگاه لوازم تولد با پسوند psd بوده به این معنی که این طرح ها کاملا لایه باز بوده و کاربران می توانند این طرح ها را به صورت دلخواه خود در نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) ویرایش نمایند.


ضمنا دقت کنید به دلیل استفاده از عناصر و المان های متفاوت در طراحی کارت ویزیت ها حجم تمامی طرح ها متفاوت می باشد.