طرح کارت ویزیت طباخی و کله پاچه

درباره شغل طباخی و کله پاچه
طباخی شغلی است که در آن غذای سنتی و قدیمی ایرانی (کله پاچه)که بسیار هیجان‌انگیز است سرو می‌شود. کله پاچه از پختن کله و پاچه گوسفند تهیه می شود و با اضافه کردن ادویه‌ها تشکیل یک غذایی لذیذ رو می‌ دهد.

 

کله پزی شغل صبح هاست یعنی تایم کاری در کله پزی از 4 صبح تا نهایتاً 11 صبح می باشد. در بعضی از طباخی‌ها سیرابی هم سرو می شود که معمولاً از تایم ظهر تا شب سرو سیرابی انجام می شود.
طباخی و کله پاچه  همانند دیگر شغل های موجود، نیاز به تبلیغات و بازرایابی دارند. تیم پارس گرافیک تلاش کرده با استفاده از طرح های شیک و کاربردی همکاران صنعت چاپ را برای چاپ کارت ویزیت طباخی و کله پاچه تا حدود زیادی مرتفع نماید. 


ویژگی طرح های کارت ویزیت طباخی و کله پاچه


از آنجایی که طباخی و کله پاچه مربوط به رستوران و خوراک می باشد، در طراحی کارت ویزیت های این دسته، از شیپ ها و لایه های مرتبط با این شغل و رنگبندی خاص استفاده شده و به دلیل تلاش برای رعایت اصول طراحی، از فضای صنعتی دوری شده که پرستیژ مربوط به این شغل حفظ شود.


این دسته بندی شامل طرح های کارت ویزیت مرتبط با مجموعه طباخی و کله پاچه می شود. در این دسته بندی تمامی طرح های کارت ویزیت به صورت کاملا اختصاصی مربوط به تیم طراحان پارس گرافیک بوده و حقوق آن به صورت کامل مربوط به پارس گرافیک می شود.


 


مشخصات کلی طرح های کارت ویزیت طباخی و کله پاچه


تمامی کارت های ویزیت طراحی شده در این شغل چه به صورت افقی و چه به صورت عمودی با رزولوشن 300 و در ابعاد 6 * 9 سانتی متر می باشند. طرح های کارت ویزیت طباخی و کله پاچه با پسوند psd بوده به این معنی که این طرح ها کاملا لایه باز بوده و کاربران می توانند این طرح ها را به صورت دلخواه خود در نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) ویرایش نمایند.


ضمنا دقت کنید به دلیل استفاده از عناصر و المان های متفاوت در طراحی کارت ویزیت ها حجم تمامی طرح ها متفاوت می باشد.