طرح کارت ویزیت سالن ماساژ

درباره شغل سالن ماساژ
ماساژ که توسط ماساژورها در سالن ماساژ برای افراد مختلف اجرا می شود، مجموعه ای است شامل کارهای مختلف؛ کارهایی که امکان دارد فقط یک نوازش کوچک باشد و گاهی نیز امکان دارد یک فشار قوی به صورت گسترده بر بدن شخص وارد شود. این مجموعه کارها تنها وارد کردن فشار بر عضلات را شامل نمی شوند بلکه حرکت هایی است که می تواند شامل لمس کردن، وارد کردن فشار و اصطکاک دست های ماساژ دهنده با عضلات، پوست، رباط ها و تاندون های فرد باشد.


سالن ماساژ، محلی است که بسیاری از افراد به منظور رسیدن به آرامش و داشتن احساس شادابی در زندگی خود رفتن به آن را انتخاب می کنند. بعضی از افراد نیز برای درمان برخی از ناراحتی ها و بیماری های خود با مشورت پزشک، این سالن ها را به عنوان رسیدن به یکی از راه های درمانی در نظر می گیرند. این سالن ها با فراهم آوردن امکاناتی ویژه نظیر استفاده از تجهیزات پزشکی و زیبایی در کنار تخصص و مهارت ماساژورهای خود با توجه به نیاز مراجعین، خدمات مؤثر ماساژ را در اختیار آن ها قرار می دهند. در واقع یک سالن ماساژ فضایی است که بسیاری از افراد برای بهره مندی از مزیت های ماساژ به آن مراجعه می کنند.

سالن ماساژ همانند دیگر شغل های موجود، نیاز به تبلیغات و بازرایابی دارند. تیم پارس گرافیک تلاش کرده با استفاده از طرح های شیک و کاربردی همکاران صنعت چاپ را برای چاپ کارت ویزیت سالن ماساژ تا حدود زیادی مرتفع نماید. 


ویژگی طرح های کارت ویزیت سالن ماساژ


از آنجایی که سالن ماساژ مربوط به مشاغل بهداشتی و درمانی می باشد، در طراحی کارت ویزیت های این دسته، از شیپ ها و لایه های مرتبط با این شغل و رنگبندی خاص استفاده شده و به دلیل تلاش برای رعایت اصول طراحی، از فضای صنعتی دوری شده که پرستیژ مربوط به این شغل حفظ شود.


این دسته بندی شامل طرح های کارت ویزیت مرتبط با مجموعه سالن ماساژ می شود. در این دسته بندی تمامی طرح های کارت ویزیت به صورت کاملا اختصاصی مربوط به تیم طراحان پارس گرافیک بوده و حقوق آن به صورت کامل مربوط به پارس گرافیک می شود.


 


مشخصات کلی طرح های کارت ویزیت سالن ماساژ


تمامی کارت های ویزیت طراحی شده در این شغل چه به صورت افقی و چه به صورت عمودی با رزولوشن 300 و در ابعاد 6 * 9 سانتی متر می باشند. طرح های کارت ویزیت سالن ماساژ با پسوند psd بوده به این معنی که این طرح ها کاملا لایه باز بوده و کاربران می توانند این طرح ها را به صورت دلخواه خود در نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) ویرایش نمایند.


ضمنا دقت کنید به دلیل استفاده از عناصر و المان های متفاوت در طراحی کارت ویزیت ها حجم تمامی طرح ها متفاوت می باشد.