طرح کارت ویزیت شیشه بری و شیشه سکوریت

درباره شغل شیشه بری


شیشه از قدیمی ترین لوازم در ساختمان سازی است. از انواع شیشه برای محافظت و زیباسازی بنا استفاده می شود. با وجود پیشرفت های چشمگیر در مواد و مصالح ساختمانی، شیشه هنوز کاربرد گسترده ای دارد.
کارگاه شیشه بری به مرکزی گفته می شود که در آن پرسه اندازگیری و برش شیشه مناسب برای چهارچوب های پنجره و درب ها انجام می شود.


در این شغل حتما باید توانمندی و مهارت بالایی داشته باشید در غیر اینصورت با خطر های جدی ای مواجه میشوید.
باید مهارت شیشه بری با متر و الماس و توانمندی اندازه گرفتن‌ دقیق و توانایی حمل شیشه در ابعاد مختلف و نصب آن‌ را داشته باشید.شیشه بری همانند دیگر شغل های موجود، نیاز به تبلیغات و بازرایابی دارند. تیم پارس گرافیک تلاش کرده با استفاده از طرح های شیک و کاربردی همکاران صنعت چاپ را برای چاپ کارت ویزیت شیشه بری تا حدود زیادی مرتفع نماید. 


ویژگی طرح های کارت ویزیت شیشه بری


از آنجایی که شیشه بری و نجاری مربوط به مشاغل ساختمان می باشد، در طراحی کارت ویزیت های این دسته، از شیپ ها و لایه های مرتبط با این شغل و رنگبندی خاص و تجاری استفاده شده و به دلیل تلاش برای رعایت اصول طراحی، از فضای فانتزی دوری شده که پرستیژ مربوط به این شغل حفظ شود.


این دسته بندی شامل طرح های کارت ویزیت مرتبط با مجموعه شیشه بری می شود. در این دسته بندی تمامی طرح های کارت ویزیت به صورت کاملا اختصاصی مربوط به تیم طراحان پارس گرافیک بوده و حقوق آن به صورت کامل مربوط به پارس گرافیک می شود.


 


مشخصات کلی طرح های کارت ویزیت شیشه بری


تمامی کارت های ویزیت طراحی شده در این شغل چه به صورت افقی و چه به صورت عمودی با رزولوشن 300 و در ابعاد 6 * 9 سانتی متر می باشند. طرح های کارت ویزیت شیشه بری با پسوند psd بوده به این معنی که این طرح ها کاملا لایه باز بوده و کاربران می توانند این طرح ها را به صورت دلخواه خود در نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) ویرایش نمایند.


ضمنا دقت کنید به دلیل استفاده از عناصر و المان های متفاوت در طراحی کارت ویزیت ها حجم تمامی طرح ها متفاوت می باشد.