طرح کارت ویزیت سفره خانه سنتی

درباره شغل سفره خانه
سفره خانه ها در واقع رستوران هایی هستند که هم معماریشون به سبک سنتی در نظر گرفته شده هم طراحی داخلش که سماور و جوی آب و تخت و پشتی و گلیم و از این مدل وسیله ها داره که در واقع یک مکان سنتی هستش و آدمای مختلف ازش استفاده می کنند. مردمی که به سفره خونه ای مراجعه می کنند علاوه بر سرو غذاهای سنتی از قبیل غذاهای محلی ایرانی، چلو کباب و دیزی و ...  به خوردن چای با اون استکانای کمر باریک می پردازن و کلی از خاطرات گذشتشون رو با هم گپ و گفت می کنند.

سفره خانه همانند دیگر شغل های موجود، نیاز به تبلیغات و بازرایابی دارند. تیم پارس گرافیک تلاش کرده با استفاده از طرح های شیک و کاربردی همکاران صنعت چاپ را برای چاپ کارت ویزیت سفره خانه تا حدود زیادی مرتفع نماید. 


ویژگی طرح های کارت ویزیت سفره خانه


از آنجایی که سفره خانه مربوط به رستوران و خوراک می باشد، در طراحی کارت ویزیت های این دسته، از شیپ ها و لایه های مرتبط با این شغل و رنگبندی خاص استفاده شده و به دلیل تلاش برای رعایت اصول طراحی، از فضای صنعتی دوری شده که پرستیژ مربوط به این شغل حفظ شود.


این دسته بندی شامل طرح های کارت ویزیت مرتبط با مجموعه سفره خانه می شود. در این دسته بندی تمامی طرح های کارت ویزیت به صورت کاملا اختصاصی مربوط به تیم طراحان پارس گرافیک بوده و حقوق آن به صورت کامل مربوط به پارس گرافیک می شود.


 


مشخصات کلی طرح های کارت ویزیت سفره خانه


تمامی کارت های ویزیت طراحی شده در این شغل چه به صورت افقی و چه به صورت عمودی با رزولوشن 300 و در ابعاد 6 * 9 سانتی متر می باشند. طرح های کارت ویزیت سفره خانه با پسوند psd بوده به این معنی که این طرح ها کاملا لایه باز بوده و کاربران می توانند این طرح ها را به صورت دلخواه خود در نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) ویرایش نمایند.


ضمنا دقت کنید به دلیل استفاده از عناصر و المان های متفاوت در طراحی کارت ویزیت ها حجم تمامی طرح ها متفاوت می باشد.