طرح کارت ویزیت فروشگاه قطعات الکترونیک

درباره شغل فروشگاه قطعات الکترونیک
 الکترونیک یکی از زیرشاخه های برق است که تا قبل از سال 1950 میلادی به علم تکنولوژی رادیویی معروف بود. با پیشرفت قطعات الکترونیک به خصوص پیدایش ترانزیستورها این علم وارد   دنیای جدیدی گردید که به راه حلی برای توسعه و پیشرفت هر چه سریعتر صنایع مختلف تبدیل گردید. به طوری که امروزه وابستگی اجتناب ناپذیری به قطعات الکترونیکی درانواع کاربردها و  صنایع اعم از صنایع‌ نظامی، الکترونیکی، پزشکی، هوافضا، ماشین‌الات، صنایع کشاورزی، مخابرات و نیروگاها، مشهود است.

فروشگاه قطعات الکترونیک همانند دیگر شغل های موجود، نیاز به تبلیغات و بازرایابی دارند. تیم پارس گرافیک تلاش کرده با استفاده از طرح های شیک و کاربردی همکاران صنعت چاپ را برای چاپ کارت ویزیت فروشگاه قطعات الکترونیک تا حدود زیادی مرتفع نماید. 


ویژگی طرح های کارت ویزیت فروشگاه قطعات الکترونیک


از آنجایی که فروشگاه قطعات الکترونیک مربوط به مشاغل برقی می باشد، در طراحی کارت ویزیت های این دسته، از شیپ ها و لایه های مرتبط با این شغل و رنگبندی خاص استفاده شده و به دلیل تلاش برای رعایت اصول طراحی، از فضای فانتزی دوری شده که پرستیژ مربوط به این شغل حفظ شود.


این دسته بندی شامل طرح های کارت ویزیت مرتبط با مجموعه فروشگاه قطعات الکترونیک می شود. در این دسته بندی تمامی طرح های کارت ویزیت به صورت کاملا اختصاصی مربوط به تیم طراحان پارس گرافیک بوده و حقوق آن به صورت کامل مربوط به پارس گرافیک می شود.


 


مشخصات کلی طرح های کارت ویزیت فروشگاه قطعات الکترونیک


تمامی کارت های ویزیت طراحی شده در این شغل چه به صورت افقی و چه به صورت عمودی با رزولوشن 300 و در ابعاد 6 * 9 سانتی متر می باشند. طرح های کارت ویزیت فروشگاه قطعات الکترونیک با پسوند psd بوده به این معنی که این طرح ها کاملا لایه باز بوده و کاربران می توانند این طرح ها را به صورت دلخواه خود در نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) ویرایش نمایند.


ضمنا دقت کنید به دلیل استفاده از عناصر و المان های متفاوت در طراحی کارت ویزیت ها حجم تمامی طرح ها متفاوت می باشد.