طرح کارت ویزیت صافکاری اتومبیل و نقاشی اتومبیل

درباره شغل صافکاری و نقاشی اتومبیلصافکاری به مجموعه ای از فعالیت هایی گفته میشود که یک تعمیرکار ماشین برای ترمیم و تعویض قطعات انجام میدهد. اتومبیل ها ممکن است به هر دلیلی که عمده ترین آن تصادفات است دچار آسیب های جزئی و کلی بدنه شوند. همانگونه که گفته شد بدنه اتومبیل ساخته شده از چند لایه فلز است که پس از حرارت دهی در دمای بالا به شکل اتومبیل در آمده اند. این بدنه های فلزی به گونه ایست که افراد معمولی قادر به رفع خراش ها ، فرورفتگی ها ، قرشدگی ها و حتی آسیب های رنگی بدنه نیستند و لازم است به یک صافکار با تجربه و ماهر مراجعه گردد. صدمات وارده به بدنه تنها به تورفتگی یا ایجاد خط و خش نمی‌انجامد گاهی در اثر ضربات بدنه دچار پارگی یا رنگ ریختگی می‌شود که لازم است صافکار علاوه بر ترمیم پستی و بلندی‌های ایجاد شده در جهت رنگ کردن یا نقاشی قطعه آسیب دیده برآید.


صافکاری انواع متفاوتی دارد که مهمترین آنها صافکاری بدون رنگ و صافکاری با رنگ می باشد. پس از انتخاب نوع صافکاری، صافکار با استفاده از ابزارهای مخصوص مانند چکش و دستگاه مکنده، قرشدگی، فروفتگی و یا برآمدگی ایجاد شده در بدنه اتومبیل را از بین می برد تا بدنه به حالت اولش باز گردد. برخی از صدمات تنها با انجام همین مرحله ترمیم می شود و صافکار پساز رفع پستی و بلندی ایجاد شده در بدنه به سراغ پولیش کاری می رود و با ایجاد یکدستی در بدنه کار صافکار تمام می شود.صافکاری و نقاشی اتومبیل همانند دیگر شغل های موجود، نیاز به تبلیغات و بازرایابی دارند. تیم پارس گرافیک تلاش کرده با استفاده از طرح های شیک و کاربردی همکاران صنعت چاپ را برای چاپ کارت ویزیت صافکاری و نقاشی اتومبیل تا حدود زیادی مرتفع نماید.


 


ویژگی طرح های کارت ویزیت صافکاری و نقاشی اتومبیل


از آنجایی که صافکاری و نقاشی اتومبیل مربوط به خدمات خودرو می باشد، در طراحی کارت ویزیت های این دسته، از شیپ ها و لایه های مرتبط با این شغل و رنگبندی خاص استفاده شده و به دلیل تلاش برای رعایت اصول طراحی، از فضای فانتزی دوری شده که پرستیژ مربوط به این شغل حفظ شود.


این دسته بندی شامل طرح های کارت ویزیت مرتبط با مجموعه صافکاری و نقاشی اتومبیل می شود. در این دسته بندی تمامی طرح های کارت ویزیت به صورت کاملا اختصاصی مربوط به تیم طراحان پارس گرافیک بوده و حقوق آن به صورت کامل مربوط به پارس گرافیک می شود.


 


مشخصات کلی طرح های کارت ویزیت صافکاری و نقاشی اتومبیل


تمامی کارت های ویزیت طراحی شده در این شغل چه به صورت افقی و چه به صورت عمودی با رزولوشن 300 و در ابعاد 6 * 9 سانتی متر می باشند. طرح های کارت ویزیت صافکاری و نقاشی اتومبیل با پسوند psd بوده به این معنی که این طرح ها کاملا لایه باز بوده و کاربران می توانند این طرح ها را به صورت دلخواه خود در نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) ویرایش نمایند.


ضمنا دقت کنید به دلیل استفاده از عناصر و المان های متفاوت در طراحی کارت ویزیت ها حجم تمامی طرح ها متفاوت می باشد.