طرح کارت ویزیت آموزشگاه کنکور و کلاس درسی

درباره شغل آموزشگاه کنکور و کلاس های درسی
کلاس های کنکوری یکی از ابزارهای کسب نتایج برتر در کنکور هستند که جایگاه ویژه ای در بین شرکت کنندگان کنکور سراسری دارند. مؤسسات مختلف با برگزاری کلاس های مختلف آمادگی برای کنکور برگزار می کنند اما با وجود این تنوع و تبلیغات؛ اتفاقی که می افتد سردرگمی دانش آموزان برای شرکت یا عدم شرکت در این کلاس ها و همچنین انتخاب کلاس مناسب از بین مؤسسات و کلاس های مختلف است.


آمادگی برای کنکور با آمادگی برای یک امتحان معمولی متفاوت است. کنکور بر اساس الگوی سؤالات چند گزینه ای انجام می پذیرد که در آن نیز برای هر تلاش اشتباهی نمره ‌ای منفی وجود دارد؛ بنابراین داوطلبان می ‌توانند با شرکت در کلاس کنکور نه تنها به خوبی دروس مربوطه را در خاطر ثبت کنند، بلکه آزمون های مرحله آموزشگاه کنکور را برای خود شبیه سازی کنند.

آموزشگاه کنکور و کلاس های درسی همانند دیگر شغل های موجود، نیاز به تبلیغات و بازرایابی دارند. تیم پارس گرافیک تلاش کرده با استفاده از طرح های شیک و کاربردی همکاران صنعت چاپ را برای چاپ کارت ویزیت آموزشگاه کنکور و کلاس های درسی تا حدود زیادی مرتفع نماید. 


ویژگی طرح های کارت ویزیت آموزشگاه کنکور و کلاس های درسی


از آنجایی که آموزشگاه کنکور و کلاس های درسی مربوط به مشاغل آموزشی می باشد، در طراحی کارت ویزیت های این دسته، از شیپ ها و لایه های مرتبط با این شغل و رنگبندی خاص استفاده شده و به دلیل تلاش برای رعایت اصول طراحی، از فضای صنعتی دوری شده که پرستیژ مربوط به این شغل حفظ شود.


این دسته بندی شامل طرح های کارت ویزیت مرتبط با مجموعه آموزشگاه کنکور و کلاس های درسی می شود. در این دسته بندی تمامی طرح های کارت ویزیت به صورت کاملا اختصاصی مربوط به تیم طراحان پارس گرافیک بوده و حقوق آن به صورت کامل مربوط به پارس گرافیک می شود.


 


مشخصات کلی طرح های کارت ویزیت آموزشگاه کنکور و کلاس های درسی


تمامی کارت های ویزیت طراحی شده در این شغل چه به صورت افقی و چه به صورت عمودی با رزولوشن 300 و در ابعاد 6 * 9 سانتی متر می باشند. طرح های کارت ویزیت آموزشگاه کنکور و کلاس های درسی با پسوند psd بوده به این معنی که این طرح ها کاملا لایه باز بوده و کاربران می توانند این طرح ها را به صورت دلخواه خود در نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) ویرایش نمایند.


ضمنا دقت کنید به دلیل استفاده از عناصر و المان های متفاوت در طراحی کارت ویزیت ها حجم تمامی طرح ها متفاوت می باشد.