طرح کارت ویزیت لوازم مسافرتی

درباره شغل لوازم مسافرتی
همیشه در سفر وسایلی وجود دارند که از اهمیت بیشتری نسبت به دیگر ابزارها برخوردارند. این لوازم با عنوان مهمترین وسایل سفر شناخته می شوند و نبودشان اغلب موجب دردسر و ناراحتی فراوان است. البته ممکن است تا به حال به اهمیت آن ها فکر هم نکرده باشید، اما اینبار که قصد عزیمت به سفر داشتید این وسایل را همراه داشته باشید تا از معجزه حضور آن ها بهره مند شوید.


فروشگاه لوازم مسافرتی با فروش مهم ترین و اساسی ترین کالاهای مورد نیاز برای یک سفر بی دغدغه و راحت نیاز های مشتریان به این دسته از محصولات را تا حدود زیادی برطرف نموده است.

لوازم مسافرتی همانند دیگر شغل های موجود، نیاز به تبلیغات و بازرایابی دارند. تیم پارس گرافیک تلاش کرده با استفاده از طرح های شیک و کاربردی همکاران صنعت چاپ را برای چاپ کارت ویزیت لوازم مسافرتی تا حدود زیادی مرتفع نماید. 


ویژگی طرح های کارت ویزیت لوازم مسافرتی


از آنجایی که لوازم مسافرتی مربوط به مشاغل فروشگاهی می باشد، در طراحی کارت ویزیت های این دسته، از شیپ ها و لایه های مرتبط با این شغل و رنگبندی خاص استفاده شده و به دلیل تلاش برای رعایت اصول طراحی، از فضای صنعتی دوری شده که پرستیژ مربوط به این شغل حفظ شود.


این دسته بندی شامل طرح های کارت ویزیت مرتبط با مجموعه لوازم مسافرتی می شود. در این دسته بندی تمامی طرح های کارت ویزیت به صورت کاملا اختصاصی مربوط به تیم طراحان پارس گرافیک بوده و حقوق آن به صورت کامل مربوط به پارس گرافیک می شود.


 


مشخصات کلی طرح های کارت ویزیت لوازم مسافرتی


تمامی کارت های ویزیت طراحی شده در این شغل چه به صورت افقی و چه به صورت عمودی با رزولوشن 300 و در ابعاد 6 * 9 سانتی متر می باشند. طرح های کارت ویزیت لوازم مسافرتی با پسوند psd بوده به این معنی که این طرح ها کاملا لایه باز بوده و کاربران می توانند این طرح ها را به صورت دلخواه خود در نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) ویرایش نمایند.


ضمنا دقت کنید به دلیل استفاده از عناصر و المان های متفاوت در طراحی کارت ویزیت ها حجم تمامی طرح ها متفاوت می باشد.