طرح کارت ویزیت اینترنت پر سرعت

درباره شغل اینترنت پر سرعت
چند سالی است استفاده از اینترنت پرسرعت در زندگی روزمره ما گسترش پیدا کرده است.


پیدایش اینترنت پرسرعت به سال‌ها پیش در واقع به دهه 60 میلادی بازمی گردد که آمریکا برای انعکاس به پرتاب موشک روسیه، تصمیم گرفت آژانس تحقیقاتی Arpa را راه‌اندازی کند و کارکردهای دفاعی خود را تقویت کند. آن زمان چیزی به اسم کامپیوترهای خانگی وجود نداشت و تنها سازمان‌های بزرگ و مراکز دولتی از سیستم‌های کامپیوتری بزرگ استفاده می‌کردند.


در حال حاضر، انواع سرویس‌های موجود اینترنت در ایران، به‌دلیل داشتن ویژگی‌های متمایز از هم، برای کاربران با شرایط مکانی و موقعیتی متفاوت ارائه می‌شود. سرویس‌های پرسرعت فراهم‌شده از سرویس‌های ثابت تا نقطه به نقطه و درنهایت همراه را شامل می‌شوند که هر سرویس نیز در خود دارای انواع مختلفی سرویس‌های متمایز از  هم است که کاربران اینترنتی بسته به شرایط و نیاز خود می‌توانند مناسب‌ترین سرویس را انتخاب کنند.

اینترنت پر سرعت همانند دیگر شغل های موجود، نیاز به تبلیغات و بازرایابی دارند. تیم پارس گرافیک تلاش کرده با استفاده از طرح های شیک و کاربردی همکاران صنعت چاپ را برای چاپ کارت ویزیت اینترنت پر سرعت تا حدود زیادی مرتفع نماید. 


ویژگی طرح های کارت ویزیت اینترنت پر سرعت


از آنجایی که اینترنت پر سرعت مربوط به فناوری و ارتباطات می باشد، در طراحی کارت ویزیت های این دسته، از شیپ ها و لایه های مرتبط با این شغل و رنگبندی خاص و تجاری استفاده شده و به دلیل تلاش برای رعایت اصول طراحی، از فضای صنعتی دوری شده که پرستیژ مربوط به این شغل حفظ شود.


این دسته بندی شامل طرح های کارت ویزیت مرتبط با مجموعه اینترنت پر سرعت می شود. در این دسته بندی تمامی طرح های کارت ویزیت به صورت کاملا اختصاصی مربوط به تیم طراحان پارس گرافیک بوده و حقوق آن به صورت کامل مربوط به پارس گرافیک می شود.


 


مشخصات کلی طرح های کارت ویزیت اینترنت پر سرعت


تمامی کارت های ویزیت طراحی شده در این شغل چه به صورت افقی و چه به صورت عمودی با رزولوشن 300 و در ابعاد 6 * 9 سانتی متر می باشند. طرح های کارت ویزیت اینترنت پر سرعت با پسوند psd بوده به این معنی که این طرح ها کاملا لایه باز بوده و کاربران می توانند این طرح ها را به صورت دلخواه خود در نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) ویرایش نمایند.


ضمنا دقت کنید به دلیل استفاده از عناصر و المان های متفاوت در طراحی کارت ویزیت ها حجم تمامی طرح ها متفاوت می باشد.