طرح کارت ویزیت فروشگاه موتورسیکلت

درباره شغل فروشگاه موتور سیکلت


امروزه موتور سیکلت به دلایل، صرفه جویی در سوخت، دسترسی سریع به سفارشات و آسان و کم هزینه بودن جزو پرفروش ترین وسایل نقلیه بین افراد جامعه می باشد.


موتور سیکلت را وسیله نقلیه موتوری دو، سه یا چهار چرخ یا دارای چرخ‌های دوقلو تعریف نموده اند.


فروشگاه های موتور سیکلت با فروش انواع مختلفی از موتور سیکلت به علاقه مندان این وسیله نقلیه فعالیت می کنند.


فروشگاه های موتور سیکلت همانند دیگر شغل های موجود، نیاز به تبلیغات و بازرایابی دارند. تیم پارس گرافیک تلاش کرده با استفاده از طرح های شیک و کاربردی همکاران صنعت چاپ را برای چاپ کارت ویزیت این دسته از فروشگاه ها مرتفع نماید.


 


ویژگی طرح های کارت ویزیت فروشگاه موتور سیکلت


از آنجایی این شغل مربوط خدمات موتور می باشد، در طراحی کارت ویزیت های مربوط به این شغل از شیپ ها و لایه های مرتبط با این شغل و رنگبندی خاص استفاده شده و به دلیل تلاش برای رعایت اصول طراحی، از فضای فانتزی دوری شده که پرستیژ مربوط به این شغل حفظ شود.


این دسته بندی شامل طرح های کارت ویزیت مرتبط با مجموعه فروشگاه موتور سیکلت می شود. در این دسته بندی تمامی طرح های کارت ویزیت به صورت کاملا اختصاصی مربوط به تیم طراحان پارس گرافیک بوده و حقوق آن به صورت کامل مربوط به پارس گرافیک می شود.


 


مشخصات کلی طرح های کارت ویزیت فروشگاه موتور سیکلت


تمامی کارت های ویزیت طراحی شده در این شغل چه به صورت افقی و چه به صورت عمودی با رزولوشن 300 و در ابعاد 6 * 9 سانتی متر می باشند. طرح کارت ویزیت فروشگاه موتور سیکلت با پسوند psd بوده به این معنی که این طرح ها کاملا لایه باز بوده و کاربران می توانند این طرح ها را به صورت دلخواه خود در نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) ویرایش نمایند.


ضمنا دقت کنید به دلیل استفاده از عناصر و المان های متفاوت در طراحی کارت ویزیت ها حجم تمامی طرح ها متفاوت می باشد.