طرح کارت ویزیت رنگ و نقاشی ساختمان

درباره شغل رنگ و نقاشی ساختمان
یکی از راه های زیبا و دلنشین نشان دادن خانه و محیط، نقاشی ساختمان  است که میتوان با نقاشی کردن ساختمان ،خانه و محل کار را زیبا تر و دل نشین تر نشان داد.


با نقاشی ساختمان میتوانید با پرداخت کمترین هزینه ، سلیقه خودتان را به چالش بکشید و محیط اطرافتان را هر طور که میپسندید تزیین کنید و رنگ های مورد علاقه تان را استفاده کنید و احساس رضایت کنید. با نقاشی ساختمان میتوانید هر موقع که دوست داشته باشید رنگ ها را جایگزین کنید و از تکراری بودن محیط اطرافتان خلاص شوید.


امروزه از انواع رنگ‌های روغنی، اکریلیک، مولتی کالر و رنگ پلاستیک برای نقاشی ساختمان استفاده میشه و در کنار این رنگ‌ها، نقاشی مدرن طرح‌ها و روش‌های متفاوتی مانند استفاده از شابلون یا نقاشی سه‌بعدی رو ابداع کرده که دیوارها با رنگ‌هایی ساده به سطوح جذاب و طرح دار تبدیل شدن.

رنگ و نقاشی ساختمان همانند دیگر شغل های موجود، نیاز به تبلیغات و بازرایابی دارند. تیم پارس گرافیک تلاش کرده با استفاده از طرح های شیک و کاربردی همکاران صنعت چاپ را برای چاپ کارت ویزیت رنگ و نقاشی ساختمان تا حدود زیادی مرتفع نماید. 


ویژگی طرح های کارت ویزیت رنگ و نقاشی ساختمان


از آنجایی که رنگ و نقاشی ساختمان مربوط به مشاغل ساختمان می باشد، در طراحی کارت ویزیت های این دسته، از شیپ ها و لایه های مرتبط با این شغل و رنگبندی خاص و تجاری استفاده شده و به دلیل تلاش برای رعایت اصول طراحی، از فضای فانتزی دوری شده که پرستیژ مربوط به این شغل حفظ شود.


این دسته بندی شامل طرح های کارت ویزیت مرتبط با مجموعه رنگ و نقاشی ساختمان می شود. در این دسته بندی تمامی طرح های کارت ویزیت به صورت کاملا اختصاصی مربوط به تیم طراحان پارس گرافیک بوده و حقوق آن به صورت کامل مربوط به پارس گرافیک می شود.


 


مشخصات کلی طرح های کارت ویزیت رنگ و نقاشی ساختمان


تمامی کارت های ویزیت طراحی شده در این شغل چه به صورت افقی و چه به صورت عمودی با رزولوشن 300 و در ابعاد 6 * 9 سانتی متر می باشند. طرح های کارت ویزیت رنگ و نقاشی ساختمان با پسوند psd بوده به این معنی که این طرح ها کاملا لایه باز بوده و کاربران می توانند این طرح ها را به صورت دلخواه خود در نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) ویرایش نمایند.


ضمنا دقت کنید به دلیل استفاده از عناصر و المان های متفاوت در طراحی کارت ویزیت ها حجم تمامی طرح ها متفاوت می باشد.