طرح بنر هفته دفاع مقدس

جنگ ایران و عراق که ایران به نام دفاع مقدس از آن یاد می کنید به طور رسمی در 31 شهریور 1359 با حمله عراق به ایران آغاز شد. که از این جنگ به عنوان طولانی ترین جنگ متعارف در قرن بیستم و دومین جنگ طولانی بعد از جنگ ویتام یاد می شود. که این جنگ نزدیک به 8 سال طول کشید.


این جنگ در نهایت پس از حدود ۸ سال در مرداد ۱۳۶۷ با قبول آتش‌بس از سوی دو طرف و پس از به جا گذاشتن یک میلیون نفر تلفات و ۱۱۹۰ میلیارد دلار خسارات به دو کشور خاتمه یافت.


در ابتدای جنگ عراق با استفاده از عنصر غافلگیری موفق شد بخش‌هایی از خاک ایران از جمله شهر خرمشهر را اشغال نماید. ایران در سال‌های دوم و سوم جنگ موفق شد بیشتر مناطق اشغالی از جمله خرمشهر را آزاد نموده و از سال ۱۹۸۴ جنگ را به داخل خاک عراق بکشاند.


طرح بنر هفته دفاع مقدس


هر ساله در 31 شهریور به مناسبت آغاز جنگ تحمیلی ، بزرگداشت پیروزی این جنگ بزرگ در ایران بنام هفته دفاع مقدس برگزار می شود. که برگزاری رزمایش 31 شهریور با چاپ بنر و پوستر های مختلف یاد و خاطره این رخداد بزرگ را گرامی میدارند. که طرح های مختلف بنر هفته دفاع مقدس در پارس گرافیک در دسترس شما عزیزان قرار گرفته است.


ویژگی طرح های هفته دفاع مقدس


طرح های عمودی هفته دفاع مقدس با در اندازه 200*300 با رزولوشن 72 که به نام استند شهری  و طرح های افقی با اندازه 100*280 با رزولوشن 72 که به نام پلاکارد شهری نامیده می شود بصورت لایه باز و در برنامه فتوشاپ طراحی شده که در این نرم افزار نیز قابل ویرایش می باشد.


در طرح ها از نماد و المان های هفته دفاع مقدس و جنگ تحمیلی که یادآور این رخداد بزرگ است استفاده شده.