طرح کارت ویزیت اطاق سازی

درباره شغل اطاق سازی خودرو


اتاق سازی کامیون و کامیونت به یک کارگاه بزرگ و مجهز جهت تولید و تعمیر و بازسازی کلی در کمترین زمان ممکن با بهترین کیفیت محصول احتیاج دارد.


اطاق سازی ها در انواع مدل های اطاق مانند، ساخت انواع اتاق های فلزی، غیرفلزی، کانتینر، مسقف، کپرس، مشبک، کمپرس باری فعالیت می کنند.


دارندگان ماشین هایی که نیاز به اطاق دارند برای خدمات اطاق ماشین خود به این کارگاه ها جهت تعویض و یا بازسازی اطاق ماشین خود مراجعه می کنند.


اطاق سازی خودرو همانند دیگر شغل های موجود، نیاز به تبلیغات و بازرایابی دارند. تیم پارس گرافیک تلاش کرده با استفاده از طرح های شیک و کاربردی همکاران صنعت چاپ را برای چاپ کارت اطاق سازی مرتفع نماید.


ویژگی طرح های کارت ویزیت اطاق سازی


از آنجایی این شغل مربوط به خدمات خودرو می باشد، در طراحی کارت ویزیت های مربوط به این شغل از شیپ ها و لایه های مرتبط با این شغل و رنگبندی خاص استفاده شده و به دلیل تلاش برای رعایت اصول طراحی، از فضای فانتزی دوری شده که پرستیژ مربوط به این شغل حفظ شود.


این دسته بندی شامل طرح های کارت ویزیت مرتبط با مجموعه اطاق سازی می شود. در این دسته بندی تمامی طرح های کارت ویزیت به صورت کاملا اختصاصی مربوط به تیم طراحان پارس گرافیک بوده و حقوق آن به صورت کامل مربوط به پارس گرافیک می شود.


 


مشخصات کلی طرح های کارت ویزیت اطاق سازی


تمامی کارت های ویزیت طراحی شده در این شغل چه به صورت افقی و چه به صورت عمودی با رزولوشن 300 و در ابعاد 6 * 9 سانتی متر می باشند. طرح های کارت ویزیت اطاق سازی ماشین با پسوند psd بوده به این معنی که این طرح ها کاملا لایه باز بوده و کاربران می توانند این طرح ها را به صورت دلخواه خود در نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) ویرایش نمایند.


ضمنا دقت کنید به دلیل استفاده از عناصر و المان های متفاوت در طراحی کارت ویزیت ها حجم تمامی طرح ها متفاوت می باشد.