طرح کارت ویزیت دفتر فنی مهندسی و نقشه کشی ساختمان

درباره شغل دفتر فنی مهندسی و نقشه کشی ساختمان


یکی از جذاب‌ترین زمینه‌های شغلی برای یک مهندس عمران فعالیت به‌عنوان سرپرست یا کارشناس دفتر فنی در پروژه‌های عمرانی می‌باشد. این سمت باوجود داشتن جذابیت، حساسیت و اهمیت زیادی دارد.


در هر پروژه و در تمامی مراحل، از مرحله بستن قرارداد تا تحویل پروژه، مهندس دفتر مهندسی وظایف خاص و مهمی را در پروژه بر عهده دارد. تقسیم بندی وظایف دفتر مهندسی  بر اساس زمان پروژه انجام شده است و مشخص می کند دفتر مهندسی در هر بخش از کار یعنی شروع کار، در حین اجرا و تحویل کار، از طرف هر کدام از عوامل پیمانکار ، مشاور و کارفرما چه وظایفی برعهده دارد.دفتر فنی مهندسی و نقشه کشی ساختمان همانند دیگر شغل های موجود، نیاز به تبلیغات و بازرایابی دارند. تیم پارس گرافیک تلاش کرده با استفاده از طرح های شیک و کاربردی همکاران صنعت چاپ را برای چاپ کارت ویزیت دفتر فنی مهندسی و نقشه کشی ساختمان تا حدود زیادی مرتفع نماید. 


ویژگی طرح های کارت ویزیت دفتر فنی مهندسی و نقشه کشی ساختمان


از آنجایی که دفتر فنی مهندسی و نقشه کشی ساختمان مربوط به مشاغل ساختمان می باشد، در طراحی کارت ویزیت های این دسته، از شیپ ها و لایه های مرتبط با این شغل و رنگبندی خاص و تجاری استفاده شده و به دلیل تلاش برای رعایت اصول طراحی، از فضای فانتزی دوری شده که پرستیژ مربوط به این شغل حفظ شود.


این دسته بندی شامل طرح های کارت ویزیت مرتبط با مجموعه دفتر فنی مهندسی و نقشه کشی ساختمان می شود. در این دسته بندی تمامی طرح های کارت ویزیت به صورت کاملا اختصاصی مربوط به تیم طراحان پارس گرافیک بوده و حقوق آن به صورت کامل مربوط به پارس گرافیک می شود.


 


مشخصات کلی طرح های کارت ویزیت دفتر فنی مهندسی و نقشه کشی ساختمان


تمامی کارت های ویزیت طراحی شده در این شغل چه به صورت افقی و چه به صورت عمودی با رزولوشن 300 و در ابعاد 6 * 9 سانتی متر می باشند. طرح های کارت ویزیت دفتر فنی مهندسی و نقشه کشی ساختمان با پسوند psd بوده به این معنی که این طرح ها کاملا لایه باز بوده و کاربران می توانند این طرح ها را به صورت دلخواه خود در نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) ویرایش نمایند.


ضمنا دقت کنید به دلیل استفاده از عناصر و المان های متفاوت در طراحی کارت ویزیت ها حجم تمامی طرح ها متفاوت می باشد.