طرح کارت ویزیت آموزشگاه نقاشی

درباره شغل آموزشگاه نقاشی
آموزشگاه هنر یک مؤسسهٔ آموزشی است که در درجهٔ نخست بر هنرهای تجسمی از جمله هنرهای زیبا بویژه تصویرسازی، نقاشی، عکاسی، مجسمه‌سازی و طراحی گرافیک تمرکز دارد. آموزشگاه‌های هنر می‌توانند مدرک تحصیلی ابتدایی و بالاتر دهند.


از دههٔ ۱۹۸۰ میلادی دانشکده و آموزشگاه‌های نقاشی در میان دانشگاه‌ها به رسمیت شناخته شد. هر فعالیت هنری پیش از آن به عنوان یک فعالیت آموزشی پذیرفته نمی‌شد و مدرکی به آن داده نمی‌شد. البته برخی بر این باورند که با این کار، خلاقیت از هنرآموزان گرفته شد.


یک موسسه هنرهای تجسمی یا آموزشگاه نقاشی ویژگی ها و شرایط خاصی لازم دارد. توجه به این ویژگی کمک می کند تا ضمن ایجاد بازده آموزشی و هنری بیشتر، کمبودها و نواقص آموزش هنر در دانشکده های هنری تا میزانی جبران شود. این شرایط را می توان در مواردی مانند تجهیزات، رزومه اساتید، شهریه کلاس نقاشی، آثار هنرجویان و غیره خلاصه کرد.

آموزشگاه نقاشی همانند دیگر شغل های موجود، نیاز به تبلیغات و بازرایابی دارند. تیم پارس گرافیک تلاش کرده با استفاده از طرح های شیک و کاربردی همکاران صنعت چاپ را برای چاپ کارت ویزیت آموزشگاه نقاشی تا حدود زیادی مرتفع نماید. 


ویژگی طرح های کارت ویزیت آموزشگاه نقاشی


از آنجایی که آموزشگاه نقاشی مربوط به مشاغل هنری و آموزشی می باشد، در طراحی کارت ویزیت های این دسته، از شیپ ها و لایه های مرتبط با این شغل و رنگبندی خاص استفاده شده و به دلیل تلاش برای رعایت اصول طراحی، از فضای صنعتی دوری شده که پرستیژ مربوط به این شغل حفظ شود.


این دسته بندی شامل طرح های کارت ویزیت مرتبط با مجموعه آموزشگاه نقاشی می شود. در این دسته بندی تمامی طرح های کارت ویزیت به صورت کاملا اختصاصی مربوط به تیم طراحان پارس گرافیک بوده و حقوق آن به صورت کامل مربوط به پارس گرافیک می شود.


 


مشخصات کلی طرح های کارت ویزیت آموزشگاه نقاشی


تمامی کارت های ویزیت طراحی شده در این شغل چه به صورت افقی و چه به صورت عمودی با رزولوشن 300 و در ابعاد 6 * 9 سانتی متر می باشند. طرح های کارت ویزیت آموزشگاه نقاشی با پسوند psd بوده به این معنی که این طرح ها کاملا لایه باز بوده و کاربران می توانند این طرح ها را به صورت دلخواه خود در نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) ویرایش نمایند.


ضمنا دقت کنید به دلیل استفاده از عناصر و المان های متفاوت در طراحی کارت ویزیت ها حجم تمامی طرح ها متفاوت می باشد.