طرح کارت ویزیت بیلیارد

درباره شغل بیلیارد
ورزشی که از دسته بندی ورزشهای ضربه ای محسوب می شود یعنی شما به یک شیء که معمولا توپ است ضربه می زنید و بایستی اهداف خاصی را در پی این ضربه پیگیری کنید. قالب این ورزش در ساده ترین شکل ممکن این است که یک میز مستطیل شکل وجود دارد که در چهارگوشه آن سوراخ هایی تعبیه شده اند که بازیکن بایستی با استفاده از یک چوب به یک یا چند توپ ضربه وارد کند و بصورت غیرمستقیم با ضربه خود توپ ها را وارد سوراخ ها کند.


البته میز این ورزش 6 سوراخ دارد که دو سوراخ آن در وسط قسمت درازتر میز قرار می گیرند و در مجموع 6 سوراخ میزهای بیلارد دارند. بیلیارد در یک فضای سرپوشیده انجام می شود و سطحی که میز را پوشش می دهد معمولا پارچه ای است، رنگ این پارچه اکثرا سبز یا آبی است و انتخاب این رنگ به دلیل بحث روانشناسی رنگ ها و خسته نشدن چشم ها از نگاه کردن به صفحه میز بازی است. در این بازی علاوه بر میز ، چوب بازی و توپ ها چند وسیله دیگر بر حسب نوع بازی های متنوعی که می توان در بیلیارد تعریف کرد وجود دارند. امروزه باشگاه های بیلیارد از جمله مکان های ورزشی و تفریحی پر رفت و آمد مخصوصا بین جوانان علاقمند به این رشته ورزشی می باشد.

باشگاه بیلیارد همانند دیگر شغل های موجود، نیاز به تبلیغات و بازرایابی دارند. تیم پارس گرافیک تلاش کرده با استفاده از طرح های شیک و کاربردی همکاران صنعت چاپ را برای چاپ کارت ویزیت بیلیارد تا حدود زیادی مرتفع نماید.


 ویژگی طرح های کارت ویزیت بیلیارد


از آنجایی که بیلیارد مربوط به مشاغل ورزشی و تفریحی می باشد، در طراحی کارت ویزیت های این دسته، از شیپ ها و لایه های مرتبط با این شغل و رنگبندی خاص استفاده شده و به دلیل تلاش برای رعایت اصول طراحی، از فضای صنعتی دوری شده که پرستیژ مربوط به این شغل حفظ شود.


این دسته بندی شامل طرح های کارت ویزیت مرتبط با مجموعه بیلیارد می شود. در این دسته بندی تمامی طرح های کارت ویزیت به صورت کاملا اختصاصی مربوط به تیم طراحان پارس گرافیک بوده و حقوق آن به صورت کامل مربوط به پارس گرافیک می شود.


 


مشخصات کلی طرح های کارت ویزیت بیلیارد


تمامی کارت های ویزیت طراحی شده در این شغل چه به صورت افقی و چه به صورت عمودی با رزولوشن 300 و در ابعاد 6 * 9 سانتی متر می باشند. طرح های کارت ویزیت بیلیارد با پسوند psd بوده به این معنی که این طرح ها کاملا لایه باز بوده و کاربران می توانند این طرح ها را به صورت دلخواه خود در نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) ویرایش نمایند.


ضمنا دقت کنید به دلیل استفاده از عناصر و المان های متفاوت در طراحی کارت ویزیت ها حجم تمامی طرح ها متفاوت می باشد.