طرح کارت ویزیت آرایشگاه بانوان

درباره شغل آرایشگاه زنانه
بشر همواره به زیبایی و آراستگی خود توجه می کند و از راه های متفاوت برای هرچه بهتر نشان دادن ظاهر خود بهره می گیرد. گرایش به زیبایی و زیبا دیده شدن، یک خواسته ذاتی در هر فرد است و این گرایش به زیبایی و جزئی نگری در خانم ها، بیشتر از آقایان جلوه گر است. در جهان امروز، ظاهر اشخاص و میزان آراستگی آنها، نشان دهنده شخصیت شان است و تاثیر به سزایی در زندگی و ارتباطات اجتماعی افراد دارد. در واقع آرایش و پیرایش برای پوشاندن عیوب چهره و مو صورت می پذیرد.


موها، صورت، ابروها، پوست و ناخن اجزایی هستند که خانم ها برای رسیدگی و زیبا تر شدن آن ها به آرایشگاه زنانه مراجعه می کنند.

آرایشگاه زنانه همانند دیگر شغل های موجود، نیاز به تبلیغات و بازرایابی دارند. تیم پارس گرافیک تلاش کرده با استفاده از طرح های شیک و کاربردی همکاران صنعت چاپ را برای چاپ کارت ویزیت آرایشگاه زنانه تا حدود زیادی مرتفع نماید. 


ویژگی طرح های کارت ویزیت آرایشگاه زنانه


از آنجایی که آرایشگاه زنانه مربوط به مشاغل زیبایی می باشد، در طراحی کارت ویزیت های این دسته، از شیپ ها و لایه های مرتبط با این شغل و رنگبندی خاص استفاده شده و به دلیل تلاش برای رعایت اصول طراحی، از فضای صنعتی دوری شده که پرستیژ مربوط به این شغل حفظ شود.


این دسته بندی شامل طرح های کارت ویزیت مرتبط با مجموعه آرایشگاه زنانه می شود. در این دسته بندی تمامی طرح های کارت ویزیت به صورت کاملا اختصاصی مربوط به تیم طراحان پارس گرافیک بوده و حقوق آن به صورت کامل مربوط به پارس گرافیک می شود.


 


مشخصات کلی طرح های کارت ویزیت آرایشگاه زنانه


تمامی کارت های ویزیت طراحی شده در این شغل چه به صورت افقی و چه به صورت عمودی با رزولوشن 300 و در ابعاد 6 * 9 سانتی متر می باشند. طرح های کارت ویزیت آرایشگاه زنانه با پسوند psd بوده به این معنی که این طرح ها کاملا لایه باز بوده و کاربران می توانند این طرح ها را به صورت دلخواه خود در نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) ویرایش نمایند.


ضمنا دقت کنید به دلیل استفاده از عناصر و المان های متفاوت در طراحی کارت ویزیت ها حجم تمامی طرح ها متفاوت می باشد.