طرح کارت ویزیت فروشگاه لوازم شکار

درباره شغل فروشگاه لوازم شکار


شکار دیرینه‌ای به اندازه ی قدمت جهان هستی دارد. شکار حیوانات در ذات حیات وحش نهفته است و قرن‌ های زیادی است که موجودات قوی، موجودات ضعیف را شکار می‌کنند. انسان‌ ها نیز از دیرباز برای تأمین بخشی از مواد غذایی خود اقدام به شکار می‌کردند. نخستین انسان‌ها که شکارشان با استفاده از سنگ و چوب بود و پس از آن با ابداع وسایل نوک‌ تیز از این ابزارها برای شکار استفاده می‌کردند.


تجهیزات و لوازم شکار شامل انواع اسلحه سرد و گرم  به همراه ادوات جانبی آنها می باشد. استفاده از لوازم جانبی باعث می شود تا کیفیت عملکرد لوازم شکار افزایش یابد. مزیت دیگر استفاده از این لوازم تامین ایمنی کاربر و سلاح است. تفریح شکار در هرصورت با مخاطراتی همراه است که استفاده از تجهیزات جانبی خاص به ایمنی بیشتر شکارچی کمک می کند. برخی از این لوازم نیز برای استتار شکارچی از حوزه دید شکار و برخی دیگر نیز برای جلب توجه شکار، دسترسی بهتر و تامین حوزه دید گسترده تر طراحی شده اند.فروشگاه لوازم شکار همانند دیگر شغل های موجود، نیاز به تبلیغات و بازرایابی دارند. تیم پارس گرافیک تلاش کرده با استفاده از طرح های شیک و کاربردی همکاران صنعت چاپ را برای چاپ کارت ویزیت فروشگاه لوازم شکار تا حدود زیادی مرتفع نماید. 


ویژگی طرح های کارت ویزیت فروشگاه لوازم شکار


از آنجایی که فروشگاه لوازم شکار مربوط به مشاغل ورزشی می باشد، در طراحی کارت ویزیت های این دسته، از شیپ ها و لایه های مرتبط با این شغل و رنگبندی خاص استفاده شده و به دلیل تلاش برای رعایت اصول طراحی، از فضای صنعتی دوری شده که پرستیژ مربوط به این شغل حفظ شود.


این دسته بندی شامل طرح های کارت ویزیت مرتبط با مجموعه فروشگاه لوازم شکار می شود. در این دسته بندی تمامی طرح های کارت ویزیت به صورت کاملا اختصاصی مربوط به تیم طراحان پارس گرافیک بوده و حقوق آن به صورت کامل مربوط به پارس گرافیک می شود.


 


مشخصات کلی طرح های کارت ویزیت فروشگاه لوازم شکار


تمامی کارت های ویزیت طراحی شده در این شغل چه به صورت افقی و چه به صورت عمودی با رزولوشن 300 و در ابعاد 6 * 9 سانتی متر می باشند. طرح های کارت ویزیت فروشگاه لوازم شکار با پسوند psd بوده به این معنی که این طرح ها کاملا لایه باز بوده و کاربران می توانند این طرح ها را به صورت دلخواه خود در نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) ویرایش نمایند.


ضمنا دقت کنید به دلیل استفاده از عناصر و المان های متفاوت در طراحی کارت ویزیت ها حجم تمامی طرح ها متفاوت می باشد.