طرح کارت ویزیت پرده سرا

درباره شغل پرده سرا


پرده، قطعه‌ای پارچه است که برای جلوگیری از عبور نور یا کم‌نور کردن یک فضا استفاده می‌شود.


پرده فروشی فروشگاهی است که در آن انواع پارچه‌های مخصوص پرده در مدل‌های مختلف وجود دارد و متقاضیان با مراجعه به این فروشگاه‌ها و ارائه نوع درخواست متناسب باسلیقه و ابعاد موردنیاز پرده سفارش می‌دهند و مبلغی بابت تهیه این پرده‌ها پرداخت می‌کنند.


پرده فروشی هم بعد از دریافت سفارش پارچه‌ها را به پرده‌دوز می‌سپارد و بعد اتمام دوخت، پرده‌ها توسط نصاب پرده در محل مورد تقاضای مشتری نصب می‌شوند.پرده سرا همانند دیگر شغل های موجود، نیاز به تبلیغات و بازرایابی دارند. تیم پارس گرافیک تلاش کرده با استفاده از طرح های شیک و کاربردی همکاران صنعت چاپ را برای چاپ کارت ویزیت پرده سرا تا حدود زیادی مرتفع نماید. 


ویژگی طرح های کارت ویزیت پرده سرا


از آنجایی که پرده سرا مربوط به مشاغل دکوراسیون و تزئینات منزل می باشد، در طراحی کارت ویزیت های این دسته، از شیپ ها و لایه های مرتبط با این شغل و رنگبندی خاص استفاده شده و به دلیل تلاش برای رعایت اصول طراحی، از فضای صنعتی و شاد دوری شده که پرستیژ مربوط به این شغل حفظ شود.


این دسته بندی شامل طرح های کارت ویزیت مرتبط با مجموعه پرده سرا می شود. در این دسته بندی تمامی طرح های کارت ویزیت به صورت کاملا اختصاصی مربوط به تیم طراحان پارس گرافیک بوده و حقوق آن به صورت کامل مربوط به پارس گرافیک می شود.


 


مشخصات کلی طرح های کارت ویزیت پرده سرا


تمامی کارت های ویزیت طراحی شده در این شغل چه به صورت افقی و چه به صورت عمودی با رزولوشن 300 و در ابعاد 6 * 9 سانتی متر می باشند. طرح های کارت ویزیت پرده سرا با پسوند psd بوده به این معنی که این طرح ها کاملا لایه باز بوده و کاربران می توانند این طرح ها را به صورت دلخواه خود در نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) ویرایش نمایند.


ضمنا دقت کنید به دلیل استفاده از عناصر و المان های متفاوت در طراحی کارت ویزیت ها حجم تمامی طرح ها متفاوت می باشد.