طرح کارت ویزیت گالری عینک

درباره شغل عینک فروشیبه طور کلی عینک وسیله یی است با کاربردهای مختلف برای چشم ها و یک وسیله تزئینی برای چهره که به علت کثرت در تنوع مدل و انواع کاربردی آنها اشاره مختصری به آن می شود.


عینک از دو عدسی و یک قاب یا فریم درست شده است که توسط بینی و گوشها نگه داشته میشود و جلوی چشم قرار میگیرد. عینک با رفع عیوب انکساری بینایی به چشمها کمک میکند تا دید بهتری داشته باشند.


گالری عینک همانند دیگر شغل های موجود، نیاز به تبلیغات و بازرایابی دارند. تیم پارس گرافیک تلاش کرده با استفاده از طرح های شیک و کاربردی همکاران صنعت چاپ را برای چاپ کارت ویزیت عینک تا حدود زیادی مرتفع نماید. 


ویژگی طرح های کارت ویزیت گالری عینک


از آنجایی که فروشگاه عینک مربوط به مد و زیبایی می باشد، در طراحی کارت ویزیت های این دسته، از شیپ ها و لایه های مرتبط با این شغل و رنگبندی خاص استفاده شده و به دلیل تلاش برای رعایت اصول طراحی، از فضای صنعتی دوری شده که پرستیژ مربوط به این شغل حفظ شود.


این دسته بندی شامل طرح های کارت ویزیت مرتبط با مجموعه عینک می شود. در این دسته بندی تمامی طرح های کارت ویزیت به صورت کاملا اختصاصی مربوط به تیم طراحان پارس گرافیک بوده و حقوق آن به صورت کامل مربوط به پارس گرافیک می شود.


 


مشخصات کلی طرح های کارت ویزیت عینک 


تمامی کارت های ویزیت طراحی شده در این شغل چه به صورت افقی و چه به صورت عمودی با رزولوشن 300 و در ابعاد 6 * 9 سانتی متر می باشند. طرح های کارت ویزیت عینک با پسوند psd بوده به این معنی که این طرح ها کاملا لایه باز بوده و کاربران می توانند این طرح ها را به صورت دلخواه خود در نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) ویرایش نمایند.


ضمنا دقت کنید به دلیل استفاده از عناصر و المان های متفاوت در طراحی کارت ویزیت ها حجم تمامی طرح ها متفاوت می باشد.