طرح کارت ویزیت شیرینی سرا

درباره شغل شیرینی سرا
به فروشگاهی که در آن انواع و اقسام شیرینی و شکلات ها تهیه و به فروش می رسد قنادی یا شیرینی سرا گفته می شود.


شغل قنادی یکی از مشاغلی است که هم جنبه فروشندگی، هم جنبه تولیدی و هم جنبه خدماتی دارد. حتماً پیش آمده است که ماهی چندین بار گذرتون به شیرینی فروشی و قنادی افتاده باشد و شیرینی ها و کیک های متنوع داخل ویترین، نگاه شما رو به خودش دوخته باشد.


نوع جدیدی از شیرینی فروشی که کم کم داره تعداش هم زیاد میشه شیرینی فروشی آنلاین هستش که دیگه برخلاف مغازه شیرینی فروشی مکان فیزیکی نداره و شما اونها رو می تونید تو گوشی هاتون پیدا کنید.

شیرینی سرا همانند دیگر شغل های موجود، نیاز به تبلیغات و بازرایابی دارند. تیم پارس گرافیک تلاش کرده با استفاده از طرح های شیک و کاربردی همکاران صنعت چاپ را برای چاپ کارت ویزیت شیرینی سرا تا حدود زیادی مرتفع نماید. 


ویژگی طرح های کارت ویزیت شیرینی سرا


از آنجایی که شیرینی سرا مربوط به مواد غذایی می باشد، در طراحی کارت ویزیت های این دسته، از شیپ ها و لایه های مرتبط با این شغل و رنگبندی خاص و تجاری استفاده شده و به دلیل تلاش برای رعایت اصول طراحی، از فضای صنعتی دوری شده که پرستیژ مربوط به این شغل حفظ شود.


این دسته بندی شامل طرح های کارت ویزیت مرتبط با مجموعه شیرینی سرا می شود. در این دسته بندی تمامی طرح های کارت ویزیت به صورت کاملا اختصاصی مربوط به تیم طراحان پارس گرافیک بوده و حقوق آن به صورت کامل مربوط به پارس گرافیک می شود.


 


مشخصات کلی طرح های کارت ویزیت شیرینی سرا


تمامی کارت های ویزیت طراحی شده در این شغل چه به صورت افقی و چه به صورت عمودی با رزولوشن 300 و در ابعاد 6 * 9 سانتی متر می باشند. طرح های کارت ویزیت شیرینی سرا با پسوند psd بوده به این معنی که این طرح ها کاملا لایه باز بوده و کاربران می توانند این طرح ها را به صورت دلخواه خود در نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) ویرایش نمایند.


ضمنا دقت کنید به دلیل استفاده از عناصر و المان های متفاوت در طراحی کارت ویزیت ها حجم تمامی طرح ها متفاوت می باشد.