طرح کارت ویزیت کلید سازی

درباره شغل کلید سازی


شغل کلید سازی یکی از بهترین مشاغل خدماتی است که نه تنها در کشور ایران بلکه در بسیاری از کشورهای جهان از رونق خوبی برخوردار است. این شغل از جمله مشاغل خدماتی محسوب می شود که فعالیت آن در زمینه ساخت و تعمیر انواع قفل و کلید است.


شغل کلید سازی و فردی که به عنوان کلید ساز مشغول به فعالیت است در حوزه ساخت و تعمیر کلید و قفل خدمت رسانی می کند. برخی از کلید سازان خود را با تغییرات جامعه هماهنگ کرده اند و هر چه که تکنولوژی پیشرفت می کند خود را با آن وفق می دهند. زیرا نیاز مشتری برای آن ها مهم است. اما برخی دیگر از کلید سازان خود را محدود به ساخت کلیدهای سنتی کرده اند و تصور می کنند که جامعه تا سال های بسیار طولانی از این کلیدها برای حفظ امنیت خود استفاده می کند . در صورتی که تکنولوژی نه تنها در تمام صنایع بلکه در تمام بخش های زندگی انسان نفوذ کرده و شاهد تحولات عظیمی در آن هستیم. به همین دلیل شغل کلید سازی جزو مشاغلی به شمار می رود که باید خود را با نیاز جامعه هماهنگ کند و به خوبی به این نیازها واقف باشد تا بتواند همچنان پر رونق و پر درآمد باشد.کلید سازی همانند دیگر شغل های موجود، نیاز به تبلیغات و بازرایابی دارند. تیم پارس گرافیک تلاش کرده با استفاده از طرح های شیک و کاربردی همکاران صنعت چاپ را برای چاپ کارت ویزیت کلید سازی تا حدود زیادی مرتفع نماید. 


ویژگی طرح های کارت ویزیت کلید سازی


از آنجایی که کلید سازی مربوط به مشاغل صنعتی می باشد، در طراحی کارت ویزیت های این دسته، از شیپ ها و لایه های مرتبط با این شغل و رنگبندی خاص استفاده شده و به دلیل تلاش برای رعایت اصول طراحی، از فضای فانتزی دوری شده که پرستیژ مربوط به این شغل حفظ شود.


این دسته بندی شامل طرح های کارت ویزیت مرتبط با مجموعه کلید سازی می شود. در این دسته بندی تمامی طرح های کارت ویزیت به صورت کاملا اختصاصی مربوط به تیم طراحان پارس گرافیک بوده و حقوق آن به صورت کامل مربوط به پارس گرافیک می شود.


 


مشخصات کلی طرح های کارت ویزیت کلید سازی


تمامی کارت های ویزیت طراحی شده در این شغل چه به صورت افقی و چه به صورت عمودی با رزولوشن 300 و در ابعاد 6 * 9 سانتی متر می باشند. طرح های کارت ویزیت کلید سازی با پسوند psd بوده به این معنی که این طرح ها کاملا لایه باز بوده و کاربران می توانند این طرح ها را به صورت دلخواه خود در نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) ویرایش نمایند.


ضمنا دقت کنید به دلیل استفاده از عناصر و المان های متفاوت در طراحی کارت ویزیت ها حجم تمامی طرح ها متفاوت می باشد.