طرح کارت ویزیت تعمیرات لوازم خانگی

درباره شغل تعمیرات لوازم خانگی


این روز‌ها وقتی یکی از لوازم خانگی خراب می‌شود یکی از اولین راه حل‌ها آن است که نو خرید کنند و راه دوم که بیش‌تر به آن عمل می‌شود هم آن است که تعمیر لوازم خانگی خراب را پشت گوش بیندازند یا این که صبر کنند تا زمانی که پول دستشان آمد آن را با یک وسیله نو عوض کنند. خرید لوازم برقی خانگی وقتی ضروری است که امیدی به تعمیر و برطرف کردن مشکل آن وسیله نباشد! بسیاری از قطعات لوازم خانگی قابل تعمیر هستند و برخی از قطعات آسیب دیده را می توان جایگزین کرد.


اما این نکته وجود دارد که تمام لوازم برقی در برندها و جنس های مختلف دیر یا زود دچار مشکل خواهند شد چرا که تمام لوازم برقی دارای یک مدت مشخص برای میزان کارکرد خود هستند. بعلاوه ممکن است به دلایل مشکلات متفاوتی که در قسمت برق منازل بوجود می‌آید و سایر مشکلات دیگر، لوازم برقی دچار عیب های مختلف شوند و نتوان از آنها استفاده کرد. در چنین شرایطی باید از نمایندگی های برند سازنده دستگاه، برای تعمیرات لوازم خانگی استفاده کرد. این تعمیرات با توجه به برند لوازم و نوع وسایل انجام می‌شود.تعمیرات لوازم خانگی همانند دیگر شغل های موجود، نیاز به تبلیغات و بازرایابی دارند. تیم پارس گرافیک تلاش کرده با استفاده از طرح های شیک و کاربردی همکاران صنعت چاپ را برای چاپ کارت ویزیت تعمیرات لوازم خانگی تا حدود زیادی مرتفع نماید. 


ویژگی طرح های کارت ویزیت تعمیرات لوازم خانگی


از آنجایی که تعمیرات لوازم خانگی منزل مربوط به مشاغل فنی می باشد، در طراحی کارت ویزیت های این دسته، از شیپ ها و لایه های مرتبط با این شغل و رنگبندی خاص استفاده شده و به دلیل تلاش برای رعایت اصول طراحی، از فضای صنعتی و شاد دوری شده که پرستیژ مربوط به این شغل حفظ شود.


این دسته بندی شامل طرح های کارت ویزیت مرتبط با مجموعه تعمیرات لوازم خانگی می شود. در این دسته بندی تمامی طرح های کارت ویزیت به صورت کاملا اختصاصی مربوط به تیم طراحان پارس گرافیک بوده و حقوق آن به صورت کامل مربوط به پارس گرافیک می شود.


 


مشخصات کلی طرح های کارت ویزیت تعمیرات لوازم خانگی


تمامی کارت های ویزیت طراحی شده در این شغل چه به صورت افقی و چه به صورت عمودی با رزولوشن 300 و در ابعاد 6 * 9 سانتی متر می باشند. طرح های کارت ویزیت تعمیرات لوازم خانگی با پسوند psd بوده به این معنی که این طرح ها کاملا لایه باز بوده و کاربران می توانند این طرح ها را به صورت دلخواه خود در نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) ویرایش نمایند.


ضمنا دقت کنید به دلیل استفاده از عناصر و المان های متفاوت در طراحی کارت ویزیت ها حجم تمامی طرح ها متفاوت می باشد.