طرح کارت ویزیت لوازم یدکی موتور سیکلت

درباره شغل فروشگاه لوازم یدکی موتور سیکلتموتور سیکلت مانند هر وسیله نقلیه دیگری ممکن است به دلایل مختلفی اعم از خرابی،  تصادف، ضربه و مشکلات فنی دچار آسیب و خرابی شود، به گونه ای که قطعات آن نیاز به تعویض و تعمیر نیاز داشته باشند.  لوازم یدکی به قطعات و لوازمی گفته می‌شود که در زمان خرابی قطعات اصلی موتور جایگزین آن‌ها می‌شود تا موتور سیکلت بتواند به فعالیت خود ادامه دهد.


لوازم یدکی موتور باید متناسب با نوع و مدل موتور سیکلت باشد و همین‌طور مخصوص کارخانه یا زیر مجموعه‌های همان کارخانه موتورسازی باشند؛ چرا که با توجه به اهمیت لوازم یدکی، بسیاری از مجموعه‌ها لوازم یدکی جعلی و تقلبی تولید می‌کنند که معمولا استفاده از این لوازم یدکی‌ها نه تنها باعث بهبود عملکرد موتور سیکلت نمی‌شود بلکه در کارکرد دیگر قطعات نیز تاثیر مخربی می‌گذارد.فروشگاه لوازم یدکی موتور سیکلت همانند دیگر شغل های موجود، نیاز به تبلیغات و بازرایابی دارند. تیم پارس گرافیک تلاش کرده با استفاده از طرح های شیک و کاربردی همکاران صنعت چاپ را برای چاپ کارت ویزیت لوازم یدکی موتور سیکلت تا حدود زیادی مرتفع نماید.


 


ویژگی طرح های کارت ویزیت لوازم یدکی موتور سیکلت


از آنجایی که فروشگاه لوازم یدکی موتور سیکلت مربوط به خدمات موتور سیکلت می باشد، در طراحی کارت ویزیت های این دسته، از شیپ ها و لایه های مرتبط با این شغل و رنگبندی خاص استفاده شده و به دلیل تلاش برای رعایت اصول طراحی، از فضای فانتزی دوری شده که پرستیژ مربوط به این شغل حفظ شود.


این دسته بندی شامل طرح های کارت ویزیت مرتبط با مجموعه لوازم یدکی موتور سیکلت می شود. در این دسته بندی تمامی طرح های کارت ویزیت به صورت کاملا اختصاصی مربوط به تیم طراحان پارس گرافیک بوده و حقوق آن به صورت کامل مربوط به پارس گرافیک می شود.


 


مشخصات کلی طرح های کارت ویزیت لوازم یدکی موتور سیکلت


تمامی کارت های ویزیت طراحی شده در این شغل چه به صورت افقی و چه به صورت عمودی با رزولوشن 300 و در ابعاد 6 * 9 سانتی متر می باشند. طرح های کارت ویزیت فروشگاه لوازم یدکی موتور سیکلت با پسوند psd بوده به این معنی که این طرح ها کاملا لایه باز بوده و کاربران می توانند این طرح ها را به صورت دلخواه خود در نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) ویرایش نمایند.


ضمنا دقت کنید به دلیل استفاده از عناصر و المان های متفاوت در طراحی کارت ویزیت ها حجم تمامی طرح ها متفاوت می باشد.