طرح کارت ویزیت سیسمونی نوزاد

درباره گالری سیسمونی نوزادهمان لباس و لوازم خواب-حمام –بهداشت فرزند اول می باشد که بحث شیرین مادران از قبل بارداری تا زمان تولد نوزاد بوده و یکی از بهترین و خاطره انگیزترین لحظه های هر مادری، روزهای خرید سیسمونی او برای نوزاد است که بطور معمول، بعد از معلوم شدن جنسیت نوزاد می باشد.


رسم سیسمونی، شهر به شهر و حتی خانواده به خانواده ممکن است متفاوت باشد؛ امابه طور کلی جشن سیسمونی جشن است که اقوام و آشنایان کنار همدیگر جمع می‌شوند و کادو هایی را به فرزند جدید هدیه می‌کنند. دلیل این جشن مشترک شدن در شادی مادر و پدر از داشتن فرزند است.


فروشگاه های سیسمونی امروزه به صورت مدرن تر وسایل نوزاد را به فروش میگذراند، به طوری که امروزه حتی سرویس خواب نوزاد، ظروف ذخیره و حمل شیر نوزاد، ظروف و سرویس غذاخوری نوزاد، فلاکس و بطری آب، بشقاب، قاشق و چنگال نوزاد نیز جزئ اقلام سیسمونی نوزاد به شمار میروند.


سیسمونی همانند دیگر شغل های موجود، نیاز به تبلیغات و بازرایابی دارند. تیم پارس گرافیک تلاش کرده با استفاده از طرح های شیک و کاربردی همکاران صنعت چاپ را برای چاپ کارت ویزیت سیسمونی نوزاد تا حدود زیادی مرتفع نماید. 


ویژگی طرح های کارت ویزیت سیسمونی نوزاد


از آنجایی که سیسمونی نوزاد مربوط به مد و زیبایی کودکان می باشد، در طراحی کارت ویزیت های این دسته، از شیپ های فانتزی و لایه های مرتبط با این شغل و رنگبندی خاص و شاد استفاده شده و به دلیل تلاش برای رعایت اصول طراحی، از فضای صنعتی دوری شده که پرستیژ مربوط به این شغل حفظ شود.


این دسته بندی شامل طرح های کارت ویزیت مرتبط با مجموعه سیسمونی نوزاد می شود. در این دسته بندی تمامی طرح های کارت ویزیت به صورت کاملا اختصاصی مربوط به تیم طراحان پارس گرافیک بوده و حقوق آن به صورت کامل مربوط به پارس گرافیک می شود.


 


مشخصات کلی طرح های کارت ویزیت سیسمونی نوزاد


تمامی کارت های ویزیت طراحی شده در این شغل چه به صورت افقی و چه به صورت عمودی با رزولوشن 300 و در ابعاد 6 * 9 سانتی متر می باشند. طرح های کارت ویزیت سیسمونی نوزاد با پسوند psd بوده به این معنی که این طرح ها کاملا لایه باز بوده و کاربران می توانند این طرح ها را به صورت دلخواه خود در نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) ویرایش نمایند.


ضمنا دقت کنید به دلیل استفاده از عناصر و المان های متفاوت در طراحی کارت ویزیت ها حجم تمامی طرح ها متفاوت می باشد.