طرح کارت ویزیت رادیات سازی

درباره شغل رادیات سازی اتومبیلرادیاتور ماشین, سیستمی بسیار مهم و اساسی در خودرو است که اگر وجود نداشته باشد, شک نکنید بعد از حدود 5 کیلومتر رانندگی, خودروی شما از قسمت موتور آتش گرفته و از طریق لوله پمپ بنزین به باک رسیده و خودروی شما منفجر خواهد شد.


رادیات ماشین به قدری مهم است که در صورت خرابی می‌تواند کل خودروی شما را در یک لحظه نابود کند . اولین قسمتی که نابود می‌شود ” سیلندر ماشین ” یا بهتر بگوییم موتور ماشین است .

در صورتی که این قطعه خراب باشد و درست کارنکند پیستون داغ شده و به سیلندر می‌چسبد و موتور عملا از کار می‌افتد .


رادیات ساز ها، افرادی هستند که آموزش لازم و حرفه ای را برای تعمیر این قطعه از ماشین را دیده اند و دارندگان خودرو می توانند به هنگام بروز مشکل برای رادیات ماشین به آنها مراجعه نمایند.رادیات سازی همانند دیگر شغل های موجود، نیاز به تبلیغات و بازرایابی دارند. تیم پارس گرافیک تلاش کرده با استفاده از طرح های شیک و کاربردی همکاران صنعت چاپ را برای چاپ کارت ویزیت رادیات سازی اتومبیل تا حدود زیادی مرتفع نماید.


 


ویژگی طرح های کارت ویزیت رادیات سازی


از آنجایی که رادیات سازی مربوط به خدمات خودرو می باشد، در طراحی کارت ویزیت های این دسته، از شیپ ها و لایه های مرتبط با این شغل و رنگبندی خاص استفاده شده و به دلیل تلاش برای رعایت اصول طراحی، از فضای فانتزی دوری شده که پرستیژ مربوط به این شغل حفظ شود.


این دسته بندی شامل طرح های کارت ویزیت مرتبط با مجموعه رادیات سازی می شود. در این دسته بندی تمامی طرح های کارت ویزیت به صورت کاملا اختصاصی مربوط به تیم طراحان پارس گرافیک بوده و حقوق آن به صورت کامل مربوط به پارس گرافیک می شود.


 


مشخصات کلی طرح های کارت ویزیت رادیات سازی ماشین


تمامی کارت های ویزیت طراحی شده در این شغل چه به صورت افقی و چه به صورت عمودی با رزولوشن 300 و در ابعاد 6 * 9 سانتی متر می باشند. طرح های کارت ویزیت رادیات سازی اتومبیل با پسوند psd بوده به این معنی که این طرح ها کاملا لایه باز بوده و کاربران می توانند این طرح ها را به صورت دلخواه خود در نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) ویرایش نمایند.


ضمنا دقت کنید به دلیل استفاده از عناصر و المان های متفاوت در طراحی کارت ویزیت ها حجم تمامی طرح ها متفاوت می باشد.