پوستر شهادت سردار محمدرضا زاهدی و سردار حاج رحیمی

شناسه مطلب : 442591
ابعاد :200 در 300 سانتی متر
رزولیشن :300 پیکسل
رنگ : سبز کرم
فرمت فایل : PSD
حجم فایل :132 مگابایت
مد رنگی :
تاریخ انتشار : 1403/01/14
شما این فایل را قبلا دانلود نکرده اید
زهرا رمضان زاده
طراح : زهرا رمضان زاده
ابوالفضل حشمتی
حروف نگاری : ابوالفضل حشمتی

بنر تسلیت شهادت سردار محمدرضا زاهدی

شهادت، یکی از مفاهیمی است که در فرهنگ‌ها و ادیان مختلف با ارزش‌ها و ایده‌های معنوی ارتباط دارد. این مفهوم به مرگ در راه ایده‌ها، اعتقادات، یا اصولی که فرد به آن پایبند است، اشاره دارد. شهادت نه تنها نمادی از تضحیه و اخلاص در راه اعتقادات است، بلکه نشان‌دهنده اراده فرد برای دفاع از ارزش‌های خود در برابر هرگونه فشار و تهدید است.

چاپ بنرهای مرتبط با مفهوم شهادت می‌تواند تاثیر مهمی در آگاهی‌بخشی و ترویج این ارزش ارتقاء دهد. این بنرها با نمایش تصاویر و پیام‌هایی که مفهوم شهادت را بازتاب می‌دهند، می‌توانند افراد را به فکر واقعیت این ارزش‌ها و معانی عمیق آنها بیاندازند. به عنوان مثال، تصاویری از افرادی که به شهادت رسیده‌اند و پیام‌هایی که ارتباط این افراد با اعتقادات و ایده‌هایشان را نشان می‌دهند، می‌تواند افراد را به تفکر واقعیت این ارزش‌ها ترغیب کند.

علاوه بر آگاهی‌بخشی، بنرهای مرتبط با شهادت می‌توانند ارتباطات اجتماعی را تقویت کرده و افراد را به همبستگی و اتحاد در دفاع از ارزش‌هایی که به آنها اعتقاد دارند، دعوت کنند. این بنرها می‌توانند به عنوان نقطه ارتباطی بین افرادی که از این ارزش‌ها حمایت می‌کنند، عمل کنند و باعث ایجاد یک ارتباط فرهنگی و اجتماعی متین‌تر شوند. در نتیجه، چاپ بنرهای مرتبط با شهادت می‌تواند نقشی موثر در ارتقاء آگاهی، تقویت ارتباطات اجتماعی، و ترویج ارزش‌های انسانی و معنوی داشته باشد.

بنر تسلیت شهادت سردار محمدرضا زاهدی، توسط تیم حرفه ای ایران طرح جهت استفاده کاربران سایت طراحی و به صورت لایه باز در دسترس کاربران قرار گرفته است.

 

عناصر استفاده شده در طرح بنر تسلیت شهادت سردار محمدرضا زاهدی

طرح بنر تسلیت افراد شاخص شامل:تصویر سردار محمدرضا زاهدی و متن تسلیت شهادت سردار محمدرضا زاهدی می باشد که توسط تیم ایران طرح طراحی شده است. به دلیل استفاده از عناصر و المان های با کیفیت در طرح بنر مناسبتی ، می توانید علاوه بر چاپ بنر ، در استوری اینستاگرام و یا دیگر پلت فرم های فضای مجازی استفاده نمایید. ضمنا به دلیل لایه باز بود طرح بنر تسلیت شهادت سردار محمدرضا زاهدی می توانید با استفاده از نرم افزار فتوشاپ تغییرات دلخواه خود را اعمال کنید.

 

 

مشخصات فنی بنر تسلیت شهادت سردار محمدرضا زاهدی

ابعاد:                                200 در 300 سانتی متر

رزولیشن:                          72  پیکسل

پسوند:                             PSD

رنگ:                                کرم

سایز:                               130 مگابایت

نسخه فتوشاپ مورد نیاز: نسخه Photoshop CS5 و بالاتر(2010 و بالاتر)

 

نکات طرح لایه باز بنر تسلیت شهادت سردار محمدرضا زاهدی
  • هم نشینی مناسب رنگ کرم با طرح بنر تسلیت شهادت سردار محمدرضا زاهدی
  • طراحی بنر با استفاده از عناصر با کیفیت
  • طراحی بنر با استفاده از تصویر نقاشی دیجیتال شهید سردار محمدرضا زاهدی در طرح بنر تسلیت شهادت سردار محمدرضا زاهدی

 


شهید سردار محمدرضا زاهدی , حروف نگاری شهید محمدرضا زاهدی , بنر تسلیت شهادت سردار محمد زاهدی , تایپوگرافی محمدرضا زاهدی , بنر شهادت محمد رضا زاهدی , سردار , شهید محمدرضا زاهدی , حروف نگاری محمدرضا زاهدی , شهید سردار , بنر تسلیت شهید سردار حاج رحیمی , سردار محمدرضا زاهدی , بنر لایه باز شهادت سردار محمد زاهدی , تایپوگرافی , حروفنگاری , تایپوگرافی شهید سردار محمدرضا زاهدی , حروف نگاری , شهید محمدرضا زاهدی , حروف نگاری محمدرضا زاهدی , شهید حاج رحیمی , شهید , محمدرضا زاهدی , شهید سردار حاج رحیمی ,
جهت ارسال نظر جدید پس از ورود به سایت فرم نظر برای شما نشان داده خواهد شد ایجاد نظر جدید
اولين نفری باشيد که در مورد اين محصول نظر ميدهيد


برای معرفی چاپخانه خود در اینجا با ما تماس بگیرید.

تلفن: 05832241325