طرح لایه باز بنر ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان

شناسه مطلب : 440662
ابعاد :200 در 300 سانتی متر
رزولیشن :72پیکسل
رنگ : آبی صورتی
فرمت فایل : PSD
حجم فایل :86 مگابایت
مد رنگی :
تاریخ انتشار : 1402/11/23
شما این فایل را قبلا دانلود نکرده اید
ابوالفضل حشمتی
حروف نگاری : ابوالفضل حشمتی

بنر سالروز ولادت حضرت علی اکبر

ولادت امام علی اکبر (ع)، فرزند بزرگوار و عزیز امام حسین (ع)، یکی از مناسبت‌های مهم و معنوی در تاریخ اسلام است که همواره به عنوان یک رویداد مورد توجه در جامعه اسلامی جشن گرفته می‌شود. این روز فرصتی است برای یادآوری ارزش‌های شجاعت، ایمان و بزرگواری که امام علی اکبر (ع) به ما آموخته است. چاپ بنر‌ها به مناسبت این روز، ابزاری مهم در تبلیغات و ترویج ارزش‌های این مناسبت می‌باشند.

اولین تاثیری که چاپ بنر برای روز ولادت امام علی اکبر (ع) می‌تواند داشته باشد، افزایش آگاهی مردم نسبت به این مناسبت مهم است. با نصب بنر‌های مخصوص این روز در مکان‌های عمومی مانند خیابان‌ها، میدان‌ها و مراکز فرهنگی، می‌توان به مردم یادآوری کرد که این روز می‌تواند به عنوان فرصتی برای تأمل در ارزش‌های شجاعت و ایمان امام علی اکبر (ع) و نمونه‌های بزرگواری او مورد استفاده قرار گیرد.

دومین تاثیر این است که چاپ بنر به مناسبت ولادت امام علی اکبر (ع) می‌تواند به ترویج ارزش‌های شجاعت و ایمان کمک کند. این بنر‌ها می‌توانند پیام‌هایی حاوی انگیزه برای تقویت شجاعت و ایمان در مردم را به ارمغان بیاورند و به آن‌ها یادآوری کنند که مسیر امامت و رهبری برای رسیدن به بزرگترین اهداف و ارزش‌ها در زندگی باید پیروی شود.

سومین تاثیر این است که چاپ بنر‌ها به مناسبت روز ولادت امام علی اکبر (ع) می‌توانند به ترویج اتحاد و همبستگی در جامعه کمک کنند. این بنر‌ها می‌توانند به عنوان یک نقطه اتحاد و همبستگی بین افراد جامعه عمل کنند و با ایجاد انگیزه برای حضور فعال در مراسمات و برنامه‌های مشترک، اتحاد و همبستگی مردم را تقویت کنند و به ایجاد فضایی مثبت و سازنده در جامعه کمک کنند.

بنر لایه باز ولادت حضرت علی اکبر، توسط تیم حرفه ای ایران طرح جهت استفاده کاربران سایت طراحی و به صورت لایه باز در دسترس کاربران قرار گرفته است.

 

عناصر استفاده شده در طرح بنر روز جوان

طرح بنر ولادت حضرت علی اکبر شامل: تایپوگرافی سلام علی اکبر حسین  و متن گرامیداشت ولادت حضرت علی اکبر و روز جوان می باشد که توسط تیم ایران طرح طراحی شده است. به دلیل استفاده از عناصر و المان های با کیفیت در طرح بنر مناسبتی ، می توانید علاوه بر چاپ بنر (به صورت افقی)، در استوری اینستاگرام و یا دیگر پلت فرم های فضای مجازی استفاده نمایید. ضمنا به دلیل لایه باز بود طرح بنر ولادت حضرت علی اکبر (ع) می توانید با استفاده از نرم افزار فتوشاپ تغییرات دلخواه خود را اعمال کنید.

 

 

مشخصات فنی بنر  ولادت حضرت علی اکبر

ابعاد:                                200 در 300 سانتی متر

رزولیشن:                          72  پیکسل

پسوند:                             PSD

رنگ:                                صورتی ، آبی

سایز:                               86 مگابایت

نسخه فتوشاپ مورد نیاز: نسخه Photoshop CS5 و بالاتر(2010 و بالاتر)

 

نکات طرح لایه باز بنر روز جوان
  • هم نشینی مناسب رنگ صورتی و آبی با طرح بنر ولادت حضرت علی اکبر
  • طراحی بنر با استفاده از تایپوگرافی سلام علی اکبر حسین و عناصر با کیفیت مذهبی
  • طراحی بنر با استفاده از نقوش مذهبی و پروانه مناسب با طرح بنر ولادت حضرت علی اکبر

 

پوستر ولادت حضرت علی اکبر , طرح بنر ولادت حضرت علی اکبر , حضرت علی اکبر , پوستر ولادت حضرت علی اکبر , بنر ولادت حضرت علی اکبر و روز جوان , طرح ولادت حضرت علی اکبر , دانلود طرح لایه باز روز جوان, طرح لایه باز دانلود , پوستر لایه باز روز جوان,بنر شهادت حضرت علی اکبر, پوستر روز جوان,  روز جوان , طرح روز جوان , بنر psd ,روز جوان , بنر روز جوان,بنر ولادت حضرت علی اکبر,بنر میلاد حضرت علی اکبر,تایپوگرافی علی اکبر , بنر تولد حضرت علی اکبر,روز جوان


طرح ولادت حضرت علی اکبر , طرح بنر روز جوان , طرح لایه باز بنر ولادت حضرت علی اکبر , دانلود طرح لایه باز روز جوان , بنر روز جوان , تایپوگرافی سلام علی اکبر حسین , بنر لایه باز روز جوان , طرح لایه باز بنر روز جوان , طرح لایه باز دانلود , روز جوان , بنر ولادت حضرت علی اکبر و روز جوان , حضرت علی اکبر , طرح بنر ولادت حضرت علی اکبر , طرح روز جوان , بنر psd ,
Working...


برای معرفی چاپخانه خود در اینجا با ما تماس بگیرید.

تلفن: 05832241325

@toastr_render