طرح لایه باز بنر ولادت حضرت رقیه (س)

شناسه مطلب : 440665
ابعاد :200 در 90 سانتی متر
رزولیشن :72 پیکسل
رنگ : آبی سفید
فرمت فایل : PSD
حجم فایل :94 مگابایت
مد رنگی :
تاریخ انتشار : 1402/11/23
شما این فایل را قبلا دانلود نکرده اید
یگانه فرهادی
طراح : یگانه فرهادی

بنر ولادت حضرت رقیه

اولین تاثیری که چاپ بنر برای روز ولادت حضرت رقیه (س) می‌تواند داشته باشد، افزایش آگاهی مردم نسبت به این مناسبت مهم است. با نصب بنر‌های مخصوص این روز در مکان‌های عمومی مانند خیابان‌ها، میدان‌ها و مراکز فرهنگی، می‌توان به مردم یادآوری کرد که این روز می‌تواند به عنوان فرصتی برای تأمل در ارزش‌های حضرت رقیه (س) و نقش بزرگ و شهادت‌بخش او در تاریخ اسلام مورد استفاده قرار گیرد.

دومین تاثیر این است که چاپ بنر به مناسبت ولادت حضرت رقیه (س) می‌تواند به ترویج ارزش‌های صبر و مقاومت کمک کند. این بنر‌ها می‌توانند پیام‌هایی حاوی انگیزه برای تقویت صبر و مقاومت در برابر سختی‌ها و دشواری‌های زندگی را به ارمغان بیاورند و به آن‌ها یادآوری کنند که با استقامت و ایمان به ارزش‌های اسلامی، می‌توانند به مقامات بلندی دست یابند.

سومین تاثیر این است که چاپ بنر‌ها به مناسبت روز ولادت حضرت رقیه (س) می‌توانند به ارتقای ارزش‌های زنانه و انسانی در جامعه کمک کنند. این بنر‌ها می‌توانند با ایجاد انگیزه برای حضور فعال زنان در جامعه و تقویت احساس ارزشمندی و قدرشناسی در بین زنان، به تقویت نقش بانوان در ساختار جامعه کمک کنند و به ارتقای جایگاه زنان در جامعه کمک نمایند.

طراحی بنر لایه باز به مناسبت ولادت حضرت رقیه (س) با زمینه سفید و آبی، امکانی فراهم می‌آورد تا این مناسبت مهم و معنوی را به شیوه‌ای زیبا و جذاب به نمایش بگذاریم. این طرح با استفاده از رنگ‌های زیبا و آرامش بخش، مخاطبان را به محوریت این مناسبت مهم هدایت می‌کند و ایجاد یک ارتباط معنوی و احساسی با مخاطبان را تقویت می‌کند.

استفاده از زمینه سفید در این بنر، نمایانگر پاکی و صفای معنوی است که با وجود حضور حضرت رقیه (س)، بیانگر آثار مهم و ارزشمند این شخصیت الهی است. این رنگ به مخاطبان احساس رضایت و آرامش می‌دهد و موجب افزایش تمرکز آن‌ها بر روی پیام ارسالی می‌شود.

رنگ آبی که در این طرح استفاده شده است، نماد آسمان و آرامش است و به مخاطبان احساس امنیت و ثبات می‌دهد. این رنگ همچنین باعث برجسته شدن پیام‌های مهم و ارزشمند مرتبط با حضرت رقیه (س) می‌شود و به تأثیرگذاری بیشتر پوستر کمک می‌کند.

استفاده از تذهیب پنچ نماد استقامت و قدرت است که به تأثیرگذاری و جلب توجه بیشتر مخاطبان کمک می‌کند. این تذهیب‌ها می‌توانند شامل اشعار، آیات قرآنی یا اقوال حضرت رقیه (س) باشند که به مخاطبان احساس ارتباط مستقیم و عمیقتر با موضوع را القا می‌کنند.

در نهایت، طراحی بنر لایه باز به مناسبت ولادت حضرت رقیه (س) با زمینه سفید و آبی، فرصتی است برای ابراز ارزش‌ها و ارزش‌های این شخصیت الهی و ایجاد ارتباط معنوی و احساسی قویتر با مخاطبان.

بنر لایه باز بنر حضرت رقیه، توسط تیم حرفه ای ایران طرح جهت استفاده کاربران سایت طراحی و به صورت لایه باز در دسترس کاربران قرار گرفته است.

 

عناصر استفاده شده در طرح بنر حضرت رقیه

طرح بنر ولادت حضرت رقیه شامل: تایپوگرافی مرتبط ، تصویر گل، تذهیب و متن مرتبط با ولادت حضرت رقیه می باشد که توسط تیم ایران طرح طراحی شده است. به دلیل استفاده از عناصر و المان های با کیفیت در طرح بنر مناسبتی ، می توانید علاوه بر چاپ بنر (به صورت افقی)، در استوری اینستاگرام و یا دیگر پلت فرم های فضای مجازی استفاده نمایید. ضمنا به دلیل لایه باز بود طرح بنر حضرت رقیه می توانید با استفاده از نرم افزار فتوشاپ تغییرات دلخواه خود را اعمال کنید.

 

 

مشخصات فنی بنر ولادت حضرت رقیه

ابعاد:                                200 در 90 سانتی متر

رزولیشن:                          72  پیکسل

پسوند:                             PSD

رنگ:                                سفید ، آبی

سایز:                               94 مگابایت

نسخه فتوشاپ مورد نیاز: نسخه Photoshop CS5 و بالاتر(2010 و بالاتر)

 

نکات طرح لایه باز بنر ولادت حضرت رقیه
  • هم نشینی مناسب رنگ سفید و آبی با طرح بنر ولادت حضرت رقیه
  • طراحی بنر با استفاده از عناصر با کیفیت مذهبی
  • استفاده مناسب از تایپوگرافی مرتبط در طرح بنر
  • طراحی بنر با استفاده از تصویر گل در طرح بنر ولادت حضرت رقیه

 


بنر psd ولادت حضرت رقیه , بنر ولادت حضرت رقیه , بنر ولادت حضرت رقیه لایه باز , بنر لایه باز ولادت حضرت رقیه , طرح لایه باز ولادت حضرت رقیه , بنر ولادت حضرت رقیه , سایت طرح های psd , طرح بنر ولادت حضرت رقیه , بنر ولادت حضرت رقیه , ولادت حضرت رقیه , تذهیب , بنر ولادت حضرت رقیه , طرح گل , بنر تبریک ولادت حضرت رقیه , دانلود طرح های لایه باز , دانلود بنر ولادت حضرت رقیه ,
Working...


برای معرفی چاپخانه خود در اینجا با ما تماس بگیرید.

تلفن: 05832241325

@toastr_render