طرح لایه باز بنر روز قدس

شناسه مطلب : 442635
ابعاد :200 در 300 سانتی متر
رزولیشن :72 پیکسل
رنگ : طلایی سرمه ای
فرمت فایل : PSD
حجم فایل :272 مگابایت
مد رنگی :
تاریخ انتشار : 1403/01/15
شما این فایل را قبلا دانلود نکرده اید
ابوالفضل حشمتی
حروف نگاری : ابوالفضل حشمتی

طرح بنر روز قدس

روز قدس، یکی از رویدادهای مهم در تقویت ارتباطات فرهنگی و سیاسی جهان اسلام است که هر ساله در روز جمعه اخر ماه رمضان جشن گرفته می‌شود. این روز به یاد و تقدیر از مبارزه مردم فلسطین در برابر اشغالگری رژیم صهیونیستی و حمایت از حقوق ملت فلسطینی می‌باشد. در این روز، به منظور نشان دادن همبستگی با مردم فلسطین، مسلمانان و مردمی از سایر ادیان در سراسر جهان اقدام به برگزاری مراسم، راهپیمایی‌ها و برنامه‌های فرهنگی می‌کنند.

چاپ بنرها و مصوبات مربوط به روز قدس می‌تواند نقش بسیار مؤثری در افزایش آگاهی و تحقق اهداف این روز داشته باشد. بنرهای چاپی می‌توانند به عنوان ابزاری برای انتقال پیام‌های مهم مرتبط با حمایت از ملت فلسطین و مبارزه با اشغالگری رژیم صهیونیستی عمل کنند. این بنرها می‌توانند تصاویری از شهدای فلسطینی، زندگی روزمره مردم فلسطین و آسیب‌هایی که به آن‌ها توسط رژیم صهیونیستی وارد می‌شود، نشان دهند و همچنین به ترویج فرهنگ مقاومت و ایستادگی در برابر سرکوب بپردازند.

بنرهای چاپی همچنین می‌توانند در افزایش حضور مردم در راهپیمایی‌ها، مراسم‌ها و برنامه‌های مرتبط با روز قدس کمک کنند. با استفاده از طراحی جذاب و پیام‌های قوی، این بنرها می‌توانند افراد را به مشارکت فعال در فعالیت‌های مرتبط با این روز ترغیب کنند و به ترویج ایده‌های مربوط به حقوق ملت فلسطینی و خاتمه دادن به اشغالگری‌های ظالمانه رژیم صهیونیستی کمک کنند.

طراحی یک بنر لایه باز برای روز قدس با زمینه سرمه‌ای و طلایی می‌تواند ابزاری بسیار قوی برای تبلیغ و ارتقاء آگاهی درباره اهمیت این روز و مبارزه مردم فلسطین باشد. زمینه سرمه‌ای نشان‌دهنده ارتباط با آسمان و ماه‌ فلسطین طلایی، نماد مقاومت و ارزش‌های فرهنگی و مذهبی است.

  1. روز قدس به‌عنوان نمادی از مبارزه مردم فلسطین برای آزادی و استقلال از اشغالگری رژیم صهیونیستی، هر ساله به جشن گرفته می‌شود. این روز فرصتی است برای بیان همبستگی جهانی با مردم فلسطین و ابراز حمایت از حقوق آنان در مقابل سرکوب و ظلم.

  2. زمینه سرمه‌ای بنر با نمایی از آسمان، ارتباط این روز با بیت‌المقدس و جایگاه مقدس آن را نشان می‌دهد. طلایی بودن ماه فلسطین، نمادی از ارزش‌های فرهنگی و دینی مردم فلسطین است که همواره در مقابل اشغالگری و سرکوب ایستاده‌اند.

  3. بنرهای لایه باز با تصویر ماه فلسطین طلایی می‌توانند به عنوان یک ابزار مؤثر برای افزایش آگاهی و ترویج مبارزه مردم فلسطین علیه اشغالگری صهیونیستی عمل کنند. این بنرها می‌توانند پیام‌هایی از جمله "حقوق فلسطین حقوق بشر است" و "نه به اشغالگری، بله به آزادی" را به تصویر بکشند.

  4. طراحی بنرهای لایه باز با ترکیب زمینه سرمه‌ای و ماه فلسطین طلایی می‌تواند احساس ارتباط مردم با این مبارزه را تقویت کند و برای فراخواندن به مشارکت در فعالیت‌ها و راهپیمایی‌های مرتبط با روز قدس، تأثیرگذار باشد.

  5. از طریق بنرهای لایه باز، طراحان می‌توانند پیام‌های متنوعی را با توجه به موضوعات و نیازهای محلی و جهانی، در این روز ارتقاء دهند و به ترویج ایده‌های مرتبط با آزادی و عدالت برای مردم فلسطین کمک کنند.

بنر روز قدس، توسط تیم حرفه ای ایران طرح جهت استفاده کاربران سایت طراحی و به صورت لایه باز در دسترس کاربران قرار گرفته است.

 

عناصر استفاده شده در طرح لایه باز بنر روز قدس

طرح بنر روز قدس شامل: تایپوگرافی ماه فلسطین و تصویر مسجد قدس  و متن مرتبط با  روز قدس می باشد که توسط تیم ایران طرح طراحی شده است. به دلیل استفاده از عناصر و المان های با کیفیت در طرح بنر مناسبتی ، می توانید علاوه بر چاپ بنر (به صورت افقی)، در استوری اینستاگرام و یا دیگر پلت فرم های فضای مجازی استفاده نمایید. ضمنا به دلیل لایه باز بود طرح بنر روز قدس می توانید با استفاده از نرم افزار فتوشاپ تغییرات دلخواه خود را اعمال کنید.

 

 

مشخصات فنی بنر روز قدس

ابعاد:                                200 در 300 سانتی متر

رزولیشن:                          72  پیکسل

پسوند:                             PSD

رنگ:                                 سرمه ای

سایز:                                272 مگابایت

نسخه فتوشاپ مورد نیاز: نسخه Photoshop CS5 و بالاتر(2010 و بالاتر)

 

نکات طرح لایه باز بنر روز قدس
  • هم نشینی مناسب رنگ سرمه ای با طرح بنر روز روز قدس
  • طراحی بنر با استفاده از عناصر با کیفیت مذهبی و مناسبتی
  • استفاده از تایپوگرافی ماه فلسطین در طراحی بنر

 


بنر گرامیداشت روز قدس , تایپوگرافی یوم القدس العالمی , بنر روز قدس , بنر لایه باز , طرح بنر روز قدس , بنر لایه باز روز قدس , تایپوگرافی ماه فلسطین , روز قدس , بیت المقدس , دانلود بنر روز قدس , psd بنر روز قدس , بنر روز جهانی قدس , مسجد قدس , دانلود psd روز قدس , طرح بنر روز قدس , روز قدس , ماه فلسطین , ماه رمضان ماه فلسطین است , بنر PSD روز قدس ,
جهت ارسال نظر جدید پس از ورود به سایت فرم نظر برای شما نشان داده خواهد شد ایجاد نظر جدید
اولين نفری باشيد که در مورد اين محصول نظر ميدهيد


برای معرفی چاپخانه خود در اینجا با ما تماس بگیرید.

تلفن: 05832241325