طرح لایه باز بنر روز فناوری هسته ای

شناسه مطلب : 442648
ابعاد :30 در 50 سانتی متر
رزولیشن :72 پیکسل
رنگ : آبی
فرمت فایل : PSD
حجم فایل :73 مگابایت
مد رنگی :
تاریخ انتشار : 1403/01/15
شما این فایل را قبلا دانلود نکرده اید

طرح بنر روز فناوری هسته ای

گرامیداشت روز فناوری هسته‌ای در 20 فروردین، فرصتی است برای برجسته‌سازی دستاوردها، توانمندی‌ها و کاربردهای فناوری هسته‌ای در توسعه انرژی، پزشکی، کشاورزی، صنعت و بسیاری از حوزه‌های دیگر. این روز نشانگر پیشرفت‌های علمی و فناوری در زمینه استفاده صلح‌آمیز از فناوری هسته‌ای است و به دنبال ترویج آگاهی و اطلاع‌رسانی مردم درباره مزایا و ریسک‌های این فناوری می‌باشد.

چاپ بنرهای مرتبط با روز فناوری هسته‌ای، می‌تواند نقش مهمی در افزایش آگاهی عمومی و ترویج استفاده مسئولانه از این فناوری داشته باشد. بنرهای چاپی با استفاده از تصاویری از انرژی هسته‌ای، استفاده‌های پزشکی از این فناوری، و موارد دیگر، می‌توانند مردم را به توجه به مزایا و مخاطرات این فناوری دعوت کنند و اهمیت ایمنی و امنیت در استفاده از آن را تأکید کنند.

به وسیله بنرهای چاپی، می‌توانیم پیام‌هایی از قبیل اهمیت توسعه فناوری هسته‌ای به منظور تولید انرژی پاک و مستقل، تأثیر مثبت این فناوری در بهبود شرایط زندگی انسان‌ها و توسعه پزشکی، و تأکید بر لزوم رعایت استانداردها و قوانین مرتبط با ایمنی و امنیت هسته‌ای را به افراد منتقل کنیم. این بنرها می‌توانند به عنوان یک ابزار ارتباطی و آموزشی موثر عمل کنند و مردم را به اعمال مسئولانه و اندیشه‌آگاهانه در ارتباط با فناوری هسته‌ای تشویق کنند.

بنابراین، طراحی بنرهای مرتبط با روز فناوری هسته‌ای می‌تواند نقش مهمی در افزایش آگاهی مردم درباره مزایا و مخاطرات این فناوری داشته باشد. این بنرها با تبلیغ پیام‌های مثبت و سازنده، تقویت ارتباط مردم با ارزش‌های معنوی و اجتماعی مرتبط با فناوری هسته‌ای، و ایجاد فضایی برای بحث و تبادل نظر سازنده درباره مسائل مربوط، می‌توانند به ترویج استفاده مسئولانه و ایمن از این فناوری کمک کنند.

بنر روز فناوری هسته ای، توسط تیم حرفه ای ایران طرح جهت استفاده کاربران سایت طراحی و به صورت لایه باز در دسترس کاربران قرار گرفته است.

 

عناصر استفاده شده در طرح بنر  روز فناوری هسته ای

طرح  بنر روز فناوری هسته ای شامل: تصویر شهدا و متن گرامیداشت روز فناوری هسته ای می باشد که توسط تیم ایران طرح طراحی شده است. به دلیل استفاده از عناصر و المان های با کیفیت در طرح بنر مناسبتی ، می توانید علاوه بر چاپ بنر ، در استوری اینستاگرام و یا دیگر پلت فرم های فضای مجازی استفاده نمایید. ضمنا به دلیل لایه باز بود طرح بنر روز فناوری هسته ای می توانید با استفاده از نرم افزار فتوشاپ تغییرات دلخواه خود را اعمال کنید.

 

 

مشخصات فنی بنر روز فناوری هسته ای

ابعاد:                                30 در50 سانتی متر

رزولیشن:                          72  پیکسل

پسوند:                             PSD

رنگ:                                 آبی 

سایز:                                73 مگابایت

نسخه فتوشاپ مورد نیاز: نسخه Photoshop CS5 و بالاتر(2010 و بالاتر)

 

نکات طرح لایه باز بنر روز فناوری هسته ای
  • هم نشینی مناسب رنگ آبی با طرح بنر روز فناوری هسته ای
  • طراحی بنر با استفاده از عناصر با کیفیت 
  • طراحی بنر با استفاده از  عکس با کیفیت شهدای انرژی هسته ای در طرح روز فناوری هسته ای

شهید فخری زاده , تایپوگرافی فناوری هسته ای , بنر روز ملی فناوری هسته ای , بنر روز فناوری هسته ای , شهدای هسته ای , انرژی هسته ای مظهر اقتدار ملی , پرچم ایران , انرژی اتمی , تایپوگرافی , روز ملی فناوری هسته ای , دانشمند , پرچم ایران , روز گرامیداشت فناوری هسته ای , انرزی هسته ای , بنر 20 فروردین , بنر روز فناوری هسته ای , دانلود بنر روز فناوری هسته ای , فناوری هسته ای ,
جهت ارسال نظر جدید پس از ورود به سایت فرم نظر برای شما نشان داده خواهد شد ایجاد نظر جدید
اولين نفری باشيد که در مورد اين محصول نظر ميدهيد


برای معرفی چاپخانه خود در اینجا با ما تماس بگیرید.

تلفن: 05832241325