طرح لایه باز بنر تبریک عید فطر

شناسه مطلب : 442639
ابعاد :200 در 300 سانتی متر
رزولیشن :72 پیکسل
رنگ : آبی سفید
فرمت فایل : PSD
حجم فایل :208 مگابایت
مد رنگی :
تاریخ انتشار : 1403/01/15
شما این فایل را قبلا دانلود نکرده اید
ابوالفضل حشمتی
حروف نگاری : ابوالفضل حشمتی

طرح بنر عید فطر

عید فطر، به عنوان جشنی از پایان ماه مبارک رمضان، به شادی و خوشبختی برای مسلمانان می‌انجامد. این رویداد مذهبی نه‌تنها به مناسبت تحقق روحانیت و انس با خداوند، بلکه به مناسبت آغاز دوره‌ای از انس با خانواده و دوستان است. در این روز، مردم به جشن و شادمانی می‌پردازند و از فرصت ارتباط با عزیزان خود لذت می‌برند.

چاپ بنرها برای این روز می‌تواند تأثیر بزرگی در ایجاد انرژی مثبت و شادمانی در جامعه داشته باشد. این بنرها می‌توانند شامل پیام‌هایی باشند که به عنوان نشانه‌های تبریک و عید مبارکی برای مسلمانان در سراسر جهان شناخته می‌شوند. همچنین، این بنرها می‌توانند پیام‌هایی از جمله "عید مبارک"، "سال نوی مسلمانان مبارک" و "شادی و خوشبختی در این عید" را منتقل کنند که باعث افزایش احساس شادابی و خوشحالی در میان مسلمانان می‌شوند.

بنرهای چاپی می‌توانند افراد را به عمل به ارزش‌های اجتماعی و اخلاقی اسلامی مانند محبت، بخشش و همبستگی تشویق کنند. این بنرها می‌توانند از طریق پیام‌های مفید و اخلاقی مرتبط با عید فطر، به تقویت ارتباطات اجتماعی و فرهنگی در جامعه کمک کنند و موجب افزایش انس با خداوند و دیگران شوند.

طراحی یک بنر لایه باز برای عید فطر با زمینه سفید و آبی می‌تواند به عنوان یک نماد از شادی و خوشبختی در این روز مهم در اسلام خدمت کند. زمینه سفید به عنوان نمادی از پاکی و بی‌عیبی و آبی به عنوان نماد آرامش و امنیت، این بنر را متمایز و جذاب می‌کند. تایپوگرافی با عبارت "عید سعید فطر" نیز به وضوح هدف این روز و شادی آن را نشان می‌دهد.

1. عید سعید فطر، روزی است که مسلمانان به شادی و خوشبختی به پایان ماه مبارک رمضان و آغاز ماه شوال می‌پردازند. این روز نشانگر پایان فترت و به زمانی از جشن و شادمانی تبدیل می‌شود که مسلمانان در آغاز این روز با عبادات و نماز عید، خداوند را شکرگزار می‌شوند.

2. طراحی بنرهای لایه باز با زمینه سفید و آبی و تایپوگرافی عید سعید فطر، می‌تواند انرژی مثبت و شادی این روز را به جامعه منتقل کند. زمینه سفید نماد پاکی و بی‌عیبی و آبی نماد آرامش و صلح است که در این روزهای عیدی بسیار مهم است.

3. بنرهای چاپی می‌توانند افراد را به اهمیت و ارزش عید فطر و انجام عبادات و آیین‌های مرتبط با آن توجه دهند. این بنرها می‌توانند با ارائه پیام‌هایی مانند "عید مبارک" و "سال نوی مسلمانان مبارک"، احساس شادابی و خوشبختی را در جامعه افزایش دهند.

4. همچنین، بنرهای چاپی می‌توانند به عنوان وسیله‌ای برای ترویج ارزش‌های اجتماعی و اخلاقی اسلامی همچون محبت، بخشش و همبستگی عمل کنند. این بنرها می‌توانند با ارائه پیام‌های مفید و اخلاقی مرتبط با عید فطر، به تقویت ارتباطات اجتماعی و فرهنگی در جامعه کمک کنند.

بنر عید فطر، توسط تیم حرفه ای ایران طرح جهت استفاده کاربران سایت طراحی و به صورت لایه باز در دسترس کاربران قرار گرفته است.

 

عناصر استفاده شده در طرح لایه باز بنر عید فطر

طرح بنر عید فطر شامل: طرح گل ، تایپوگرافی عید سعید فطر و متن تبریک عید فطر می باشد که توسط تیم ایران طرح طراحی شده است. به دلیل استفاده از عناصر و المان های با کیفیت در طرح بنر مناسبتی ، می توانید علاوه بر چاپ بنر (به صورت افقی)، در استوری اینستاگرام و یا دیگر پلت فرم های فضای مجازی استفاده نمایید. ضمنا به دلیل لایه باز بود طرح بنر عید فطر می توانید با استفاده از نرم افزار فتوشاپ تغییرات دلخواه خود را اعمال کنید.

 

 

مشخصات فنی بنر عید فطر

ابعاد:                                200 در 300 سانتی متر

رزولیشن:                          72  پیکسل

پسوند:                             PSD

رنگ:                                سفید  ، آبی

سایز:                               208 مگابایت

نسخه فتوشاپ مورد نیاز: نسخه Photoshop CS5 و بالاتر(2010 و بالاتر)

 

نکات طرح لایه باز بنر عید فطر
  • هم نشینی مناسب رنگ سفید و آبی با طرح بنر عید فطر
  • طراحی بنر با استفاده از عناصر با کیفیت مذهبی
  • طراحی بنر با استفاده از تصویر تایپوگرافی عید سعید فطر ، تذهیب در طرح بنر عید فطر

 


طرح های لایه باز , تایپوگرافی عید سعید فطر , بنر تبریک عید فطر , بنر عید فطر , طرح بنر عید فطر , بنر عید سعید فطر , بنر لایه باز عید فطر , بنر لایه باز عید فطر , بنر عید فطر , طرح عید فطر , طرح های psd , دانلود بنر عید فطر , بنر psd عید فطر , تذهیب , عید فطر ,
جهت ارسال نظر جدید پس از ورود به سایت فرم نظر برای شما نشان داده خواهد شد ایجاد نظر جدید
اولين نفری باشيد که در مورد اين محصول نظر ميدهيد


برای معرفی چاپخانه خود در اینجا با ما تماس بگیرید.

تلفن: 05832241325