طرح حروف نگاری و تایپوگرافی ولنتاین مبارک

شناسه مطلب : 440647
ابعاد :29.7 در 42 سانتی متر
رزولیشن :300 پیکسل
رنگ : بنفش
فرمت فایل : PSD
حجم فایل :23 مگابایت
مد رنگی :
تاریخ انتشار : 1402/11/23
شما این فایل را قبلا دانلود نکرده اید
ابوالفضل حشمتی
طراح : ابوالفضل حشمتی
ابوالفضل حشمتی
حروف نگاری : ابوالفضل حشمتی

حروف نگاری ولنتاین مبارک

تايپوگرافي روشی در ارتباط تصویری می باشد که با حضور صنعت چاپ در عرصه انتشار کتاب به وجود آمده است. با اختراع چاپ، براي زیبا و تلطيف نمودن کلمات چاپي که خشک به نظر مي رسيدند، حرکاتي در قسمت هايي از حروف و تاکید بر آن ايجاد مي کردند.

تایپوگرافی هنری است که در آن طراح می‌کوشد با تغییر عناصر متن، مثل اندازه، فاصله حروف، شکل حروف، فاصله خطوط، پاراگراف بندی و مواردی از این دست زبان بصری برای تایپ به وجود آورد. تایپوگرافی در طیف گسترده‌ای از امور هنری، مثل ساخت تیتراژ فیلم، طراحی گرافیک، طراحی کتاب‌های کمیک، طراحی مالتی مدیا و… کاربرد دارد.

تایپو گرافی ولنتاین مبارک ، یک نمونه از طراحی به این سبک می باشد که توسط ایران طرح بروی سایت جهت استفاده کاربران طراحی شده است.

 

عناصر طرح تایپو گرافی ولنتاین مبارک

طرح تایپوگرافی ولنتاین مبارک، ابتدا اتود آن به شکل دستی طراحی شده، سپس در فتوشاپ با استفاده از ابزار پینت به صورت برداری تکمیل شده، این تایپوگرافی به صورت لایه باز و قابل ویرایش و دانلود توسط کاربران می باشد. 

طرح با کیفیت و لایه باز تایپوگرافی ولنتاین مبارک را می توانید برای طراحی بنر مناسبتی و  بنر ولنتاین سایر طرح های مرتبط با این طرح استفاده نمایید. 

 

 

مشخصات فنی تایپوگرافی ولنتاین مبارک

ابعاد:                               29.7 در42 سانتی متر

رزولیشن:                          300 پیکسل

پسوند:                             PSD

رنگ:                                بنفش

سایز:                               23 مگابایت

نسخه فتوشاپ مورد نیاز: نسخه Photoshop CS5 و بالاتر(2010 و بالاتر)

 


خوشنویسی , کالیگرافی ولنتاین مبارک , تایپوگرافی , تایپوگرافی ولنتاین مبارک , 25 بهمن , حروف نگاری ولنتاین مبارک , تایپوگرافی فارسی , خوشنویسی ولنتاین مبارک , تایپوگرافی ولنتاین , تایپوگرافی روز عشق , طرح حروف نگاری ولنتاین مبارک , تایپوگرافی لایه باز , خط نوشته ولنتاین مبارک , طرح تایپوگرافی ولنتاین مبارک , ولنتاین , ولنتاین مبارک ,
Working...


برای معرفی چاپخانه خود در اینجا با ما تماس بگیرید.

تلفن: 05832241325

@toastr_render