طرح حروف نگاری و تایپوگرافی روز عشق مبارک

شناسه مطلب : 440646
ابعاد :29.7 در 42 سانتی متر
رزولیشن :300 پیکسل
رنگ : آبی بنفش
فرمت فایل : PSD
حجم فایل :17 مگابایت
مد رنگی :
تاریخ انتشار : 1402/11/23
شما این فایل را قبلا دانلود نکرده اید
ابوالفضل حشمتی
طراح : ابوالفضل حشمتی
ابوالفضل حشمتی
حروف نگاری : ابوالفضل حشمتی

حروف نگاری روز عشق مبارک

تايپوگرافي روشی در ارتباط تصویری می باشد که با حضور صنعت چاپ در عرصه انتشار کتاب به وجود آمده است. با اختراع چاپ، براي زیبا و تلطيف نمودن کلمات چاپي که خشک به نظر مي رسيدند، حرکاتي در قسمت هايي از حروف و تاکید بر آن ايجاد مي کردند.

تایپوگرافی هنری است که در آن طراح می‌کوشد با تغییر عناصر متن، مثل اندازه، فاصله حروف، شکل حروف، فاصله خطوط، پاراگراف بندی و مواردی از این دست زبان بصری برای تایپ به وجود آورد. تایپوگرافی در طیف گسترده‌ای از امور هنری، مثل ساخت تیتراژ فیلم، طراحی گرافیک، طراحی کتاب‌های کمیک، طراحی مالتی مدیا و… کاربرد دارد.

تایپو گرافی روز عشق مبارک ، یک نمونه از طراحی به این سبک می باشد که توسط ایران طرح بروی سایت جهت استفاده کاربران طراحی شده است.

 

عناصر طرح تایپو گرافی روز عشق مبارک

طرح تایپوگرافی روز عشق مبارک، ابتدا اتود آن به شکل دستی طراحی شده، سپس در فتوشاپ با استفاده از ابزار پینت به صورت برداری تکمیل شده، این تایپوگرافی به صورت لایه باز و قابل ویرایش و دانلود توسط کاربران می باشد. 

طرح با کیفیت و لایه باز تایپوگرافی روز عشق مبارک را می توانید برای طراحی بنر مناسبتی و  بنر ولنتاین سایر طرح های مرتبط با این طرح استفاده نمایید. 

 

 

مشخصات فنی تایپوگرافی روز عشق مبارک

ابعاد:                               29.7 در42 سانتی متر

رزولیشن:                          300 پیکسل

پسوند:                             PSD

رنگ:                                بنفش ، آبی

سایز:                               17 مگابایت

نسخه فتوشاپ مورد نیاز: نسخه Photoshop CS5 و بالاتر(2010 و بالاتر)

 


خوشنویسی , تایپوگرافی روز عشق مبارک , طرح تایپوگرافی روز عشق مبارک , 25 بهمن , تایپوگرافی لایه باز , خط نوشته روز عشق مبارک , ولنتاین , تایپوگرافی , حروف نگاری روز عشق مبارک , خوشنویسی روز عشق مبارک , تایپوگرافی روز عشق , تایپوگرافی فارسی , روز عشق مبارک , کالیگرافی روز عشق مبارک , طرح حروف نگاری روز عشق مبارک ,
Working...


برای معرفی چاپخانه خود در اینجا با ما تماس بگیرید.

تلفن: 05832241325

@toastr_render