طرح بنر تسلیت شهادت سردار حاج رحیمی

شناسه مطلب : 442583
ابعاد :200 در 300 سانتی متر
رزولیشن :72 پیکسل
رنگ : کرم
فرمت فایل : PSD
حجم فایل :180 مگابایت
مد رنگی :
تاریخ انتشار : 1403/01/14
شما این فایل را قبلا دانلود نکرده اید
یگانه فرهادی
طراح : یگانه فرهادی
ابوالفضل حشمتی
حروف نگاری : ابوالفضل حشمتی

بنر تسلیت شهادت سردار حاج رحیمی

شهادت، به معنای از دست دادن زندگی به دست دشمنان، از دست دادن عزیزان و مردمی که برای ایده‌ها و اعتقادات خود به جان می‌پرداختند، است. این رویداد دردناک و اندوه‌بار، اغلب ناشی از جنگ، تحریمات یا سایر وقایع تاریخی است که انسان‌ها را به تسلیم و مقاومت می‌کشاند. در این مواقع، بیان همدردی و تسلی به خانواده‌ها و جامعه متاثره، اهمیت بسیاری پیدا می‌کند.

چاپ بنرها به عنوان یک ابزار ارتباطی و تبلیغاتی، می‌تواند نقش مهمی در انتقال پیام‌های تسلیت و همدردی با خانواده‌ها و جامعه‌های متاثر از شهادت ایفا کند. این بنرها، با انتخاب تصاویر و پیام‌های مناسب، می‌توانند احترام و ارادت به فقیدان را نشان داده و به خانواده‌ها و معتادانشان اطمینان دهند که جامعه با ایشان همراه است و در کنارشان است.

بنرهای تسلیت شهادت می‌توانند به وسیله تصاویری از فقیدان، پیام‌های صمیمانه و دلنشینی را به جامعه منتقل کنند، که این امر می‌تواند احساس همبستگی و انسجام اجتماعی را تقویت کند. به طور کلی، چاپ بنرهای تسلیت شهادت، به عنوان یک ابزار ارتباطی، می‌تواند به تسلیت بهتر و ارتباط نزدیک‌تر با جامعه متاثر، کمک کند و در فرایند بهبودی احساسات و انسجام اجتماعی موثر باشد.

بنر تسلیت شهادت سردار حاج رحیمی، توسط تیم حرفه ای ایران طرح جهت استفاده کاربران سایت طراحی و به صورت لایه باز در دسترس کاربران قرار گرفته است.

 

عناصر استفاده شده در طرح بنر تسلیت شهادت سردار حاج رحیمی

طرح بنر تسلیت افراد شاخص شامل:تصویر سردار حاج رحیمی و متن تسلیت شهادت سردار حاج رحیمی می باشد که توسط تیم ایران طرح طراحی شده است. به دلیل استفاده از عناصر و المان های با کیفیت در طرح بنر مناسبتی ، می توانید علاوه بر چاپ بنر ، در استوری اینستاگرام و یا دیگر پلت فرم های فضای مجازی استفاده نمایید. ضمنا به دلیل لایه باز بود طرح بنر تسلیت شهادت سردار حاج رحیمی می توانید با استفاده از نرم افزار فتوشاپ تغییرات دلخواه خود را اعمال کنید.

 

 

مشخصات فنی بنر تسلیت شهادت سردار حاج رحیمی

ابعاد:                                200 در 300 سانتی متر

رزولیشن:                          72  پیکسل

پسوند:                             PSD

رنگ:                                کرم

سایز:                               180 مگابایت

نسخه فتوشاپ مورد نیاز: نسخه Photoshop CS5 و بالاتر(2010 و بالاتر)

 

نکات طرح لایه باز بنر تسلیت شهادت سردار حاج رحیمی
  • هم نشینی مناسب رنگ کرم با طرح بنر تسلیت شهادت سردار حاج رحیمی
  • طراحی بنر با استفاده از عناصر با کیفیت
  • طراحی بنر با استفاده از تصویر نقاشی دیجیتال شهید سردار حاج رحیمی در طرح بنر تسلیت شهادت سردار حاج رحیمی

 


بنر تسلیت شهادت سردار حاج رحیمی , حروفنگاری , شهید , بنر شهادت سردار حاج رحیمی , شهید حاج رحیمی , تایپوگرافی , سردار , بنر شهادت شهید سردار محمدهادی حاج رحیمی , سردار محمد هادی حاج رحیمی , شهید سردار , شهید سردار محمدهادی حاج رحیمی , بنر تسلیت , حروف نگاری , سردار حاج رحیمی , شهید سردار حاج رحیمی , بنر لایه باز تسلیت شهادت سردار حاج رحیمی , تایپوگرافی سردار محمدهادی حاج رحیمی ,
جهت ارسال نظر جدید پس از ورود به سایت فرم نظر برای شما نشان داده خواهد شد ایجاد نظر جدید
اولين نفری باشيد که در مورد اين محصول نظر ميدهيد


برای معرفی چاپخانه خود در اینجا با ما تماس بگیرید.

تلفن: 05832241325