دانلود طرح بنر لایه باز تسلیت

شناسه مطلب : 325416
ابعاد :90 در 200 سانتی متر
رزولیشن :72 پیکسل
رنگ : مشکی
فرمت فایل : PSD
حجم فایل :62 مگابایت
تاریخ انتشار : 1400/06/20
شما این فایل را قبلا دانلود نکرده اید
معصومه نودهی
طراح : معصومه نودهی

بنر لایه باز تسلیت

بنر ها انواع مختلفی دارند و بنر های مناسبتی یک نمونه از این بنرها می باشد. بنر های مناسبتی جنبه تبلیغاتی ندارند و بیشتر توسط افراد، سازمانها و اداره ها برای مناسبت های مذهبی یا فرهنگی استفاده می شود. جذابیت بنر ها یکی از مشخصات بارز بنر های مناسبتی می باشد. با استفاده از گرافیست ها و امکانات و عناصر موجود در نرم افزار فتوشاپ می توان جذابیت بیشتری در طرح بنر ایجاد نمود. طراحان مجرب پارس گرافیک با استفاده از المان ها و عناصر مختلف طراحی و با رعایت نکات ضروری در طراحی بنر های مناسبتی ، طرح های متنوعی از این دسته بنر ها طراحی و در دسترس کاربران سایت قرار داده است. بنر تسلیت یا بنر ترحیم، نمونه ای از این طرح های مناسبتی می باشند که امروزه برای ابراز همدردی و عرض تسلیت به فرد و یا خانواده فر متوفی از طرف فرد یا گروهی چاپ می شود. بنر ترحیم را می توان نوعی اطلاع رسانی از فوت یک شخص به آشنایان و دوستان متوفی نیز تعریف نمود. استفاده از عکس فرد یا افرادی، متن یا شعر مرتبط با موضوع طرح، نقوش مذهبی و یا آیکون های بسیار کاربردی از جمله مواردی است که گرافیست های حرفه ای پارس گرافیک در طراحی بنر های تسلیت مطابق با سلیقه و نیاز مشتری طراحی کرده اند. از آنجایی که مهم ترین عامل در افزایش سرعت چاپ بنر تسلیت، آماده بودن طرح و متن بنر می باشد سعی کردیم با طراحی های مختلف این دسته از بنرها، تا حدود زیادی نیاز همکاران صنعت چاپ را مرتفع نماییم. 

طرح بنر لایه باز ترحیم خواهر، توسط تیم حرفه ای پارس گرافیک جهت استفاده کاربران سایت طراحی و به صورت لایه باز در دسترس کاربران قرار گرفته است.

 

عناصر استفاده شده در طرح بنر لایه باز تسلیت

طرح بنر آگهی ترحیم خواهر شامل: متن ثلث هوالباقی، تایپوگرافی روحش شاد، شمع، کادر اسلیمی، حاشیه تذهیب، تذهیب، کادر مذهبی، کادر تذهیب و متن همدردی فوت خواهر با صاحب عزا می باشد که توسط تیم پارس گرافیک طراحی شده است. به دلیل استفاده از عناصر و المان های با کیفیت در طرح بنر تسلیت، می توانید علاوه بر چاپ بنر (به صورت افقی)، در استوری اینستاگرام یا دیگر پلت فرم های فضای مجازی جهت عرض تسلیت یا همدردی با صاحبان عزا استفاده نمایید. ضمنا به دلیل لایه باز بود طرح اطلاعیه ترحیم می توانید با استفاده از نرم افزار فتوشاپ تغییرات دلخواه خود را اعمال کنید.

طرح آگهی ترحیم، آگهی ترحیم، اعلامیه ترحیم خواهر، اطلاعیه ترحیم، بنر تسلیت، طرح بنر تسلیت، بنر لایه باز ترحیم خواهر، متن ثلث هوالباقی، تایپوگرافی روحش شاد، شمع، کادر اسلیمی، حاشیه تذهیب، تذهیب، کادر مذهبی، کادر تذهیب ، متن همدردی فوت خواهر با صاحب عزا، تایپوگرافی

 

مشخصات فنی طرح بنر آگهی ترحیم خواهر

ابعاد:                                90 در 220 سانتی متر

رزولیشن:                          72 پیکسل

پسوند:                             PSD

رنگ:                                کرم، مشکی

سایز:                               62 مگابایت

نسخه فتوشاپ مورد نیاز: نسخه Photoshop CS5 و بالاتر(2010 و بالاتر)

 

نکات طرح بنر لایه باز تسلیت
  • هم نشینی مناسب رنگ سفید و طرح بنر تسلیت
  • طراحی با استفاده از نقوش مذهبی، شمع و کادر تذهیب
  • استفاده مناسب از متن ثلث هوالباقی در طرح بنر اعلامیه ترحیم
  • استفاده از متن تسلیت و همدردی با صاحبان عزا در طرح بنر ترحیم
  • طراحی تایپوگرافی روحش شاد مناسب با طرح بنر تسلیت 

بنر ترحیم , بنر تسلیت , طرح بنر تسلیت مادر , بنر تسلیت لایه باز , متن بنر تسلیت , طرح بنر ترحیم مادر , متن تسلیت , ترحیم , طرح بنر ترحیم , طرح بنر تسلیت , اعلامیه ترحیم , بنر تسلیت مادر , تسلیت , بنر ترحیم مادر ,
جهت ارسال نظر جدید پس از ورود به سایت فرم نظر برای شما نشان داده خواهد شد ایجاد نظر جدید
اولين نفری باشيد که در مورد اين محصول نظر ميدهيد


برای معرفی چاپخانه خود در اینجا با ما تماس بگیرید.

تلفن: 05832241325