بنر لایه باز ولادت حضرت علی اکبر (ع)

شناسه مطلب : 440596
ابعاد :30 در 50 سانتی متر
رزولیشن :72پیکسل
رنگ : سرمه ای
فرمت فایل : PSD
حجم فایل :48 مگابایت
مد رنگی :
تاریخ انتشار : 1402/11/21
شما این فایل را قبلا دانلود نکرده اید
امیررضا عباسی
طراح : امیررضا عباسی
ابوالفضل حشمتی
حروف نگاری : ابوالفضل حشمتی

بنر سالروز ولادت حضرت علی اکبر

روز جوان، به عنوان یک رویداد فرهنگی و اجتماعی، فرصتی است برای تجدید نشاط و انگیزه در بین جوانان و اشاعه ارزش‌های انسانی و اجتماعی در میان آنها. این روز همچنین به عنوان یادآوری اهمیت نقش جوانان در پیشبرد و توسعه جوامع شناخته می‌شود و به آنها فرصتی برای ارتقای دانش، مهارت‌ها و مشارکت فعال در زندگی اجتماعی می‌دهد.

با همزمانی روز جوان با ولادت حضرت علی اکبر (ع)، پسر بزرگ امام حسین (ع)، این روز به یک مناسبت دینی و فرهنگی برای جوانان تبدیل می‌شود. حضرت علی اکبر به عنوان نمادی از شجاعت، عزم و ایثارگری در مسیر اسلام، الگوی بی‌نظیری برای جوانان است که با توجه به آموزه‌های او، بایستی در مسیر پیشرفت و رشد خود قرار گیرند.

چاپ بنرها برای این روز، تأثیر بسیار زیادی بر جلب توجه جوانان و اطلاع‌رسانی درباره اهمیت این مناسبت دارد. بنرهایی که با استفاده از تصاویر شگفت‌انگیز و پرانرژی، همراه با متن‌های الهام‌بخش و دعوت‌آمیز طراحی شوند، می‌توانند جوانان را به شرکت در مراسمات و جشن‌های مرتبط با این روز دعوت کنند و آنها را به تفکر و اندیشیدن درباره مسیر حیات والای اخلاقی و اسلامی که حضرت علی اکبر به آنها نشان داده، ترغیب کنند.

به طور کلی، چاپ بنرهای مرتبط با روز جوان و ولادت حضرت علی اکبر نقش بسیار مهمی در ارتقای ارزش‌ها و ایده‌های سالم جامعه و جلب مشارکت فعال جوانان در فعالیت‌های مرتبط با این مناسبت‌ها دارد. این بنرها می‌توانند به عنوان یک وسیله ارتباطی موثر، جوانان را به فکر و عمل در جهت پیشرفت و توسعه شخصی و اجتماعی دعوت کنند و این روز را به عنوان یک فرصت مهم برای تفکر و اندیشیدن در مسیر رسیدن به هدف‌های ارزشمند ترسیم کنند.

بنر لایه باز ولادت حضرت علی اکبر، توسط تیم حرفه ای ایران طرح جهت استفاده کاربران سایت طراحی و به صورت لایه باز در دسترس کاربران قرار گرفته است.

 

عناصر استفاده شده در طرح بنر روز جوان

طرح بنر ولادت حضرت علی اکبر شامل: تایپوگرافی سلام علی اکبر حسین  و متن گرامیداشت ولادت حضرت علی اکبر و روز جوان می باشد که توسط تیم ایران طرح طراحی شده است. به دلیل استفاده از عناصر و المان های با کیفیت در طرح بنر مناسبتی ، می توانید علاوه بر چاپ بنر (به صورت افقی)، در استوری اینستاگرام و یا دیگر پلت فرم های فضای مجازی استفاده نمایید. ضمنا به دلیل لایه باز بود طرح بنر ولادت حضرت علی اکبر (ع) می توانید با استفاده از نرم افزار فتوشاپ تغییرات دلخواه خود را اعمال کنید.

 

 

مشخصات فنی بنر  ولادت حضرت علی اکبر

ابعاد:                                30 در 50 سانتی متر

رزولیشن:                          72  پیکسل

پسوند:                             PSD

رنگ:                                سرمه ای

سایز:                               48 مگابایت

نسخه فتوشاپ مورد نیاز: نسخه Photoshop CS5 و بالاتر(2010 و بالاتر)

 

نکات طرح لایه باز بنر روز جوان
  • هم نشینی مناسب رنگ سرمه ای با طرح بنر ولادت حضرت علی اکبر
  • طراحی بنر با استفاده از تایپوگرافی سلام علی اکبر حسین و عناصر با کیفیت مذهبی
  • طراحی بنر با استفاده از نقوش مذهبی مناسب با طرح بنر ولادت حضرت علی اکبر

 

پوستر ولادت حضرت علی اکبر , طرح بنر ولادت حضرت علی اکبر , حضرت علی اکبر , پوستر ولادت حضرت علی اکبر , بنر ولادت حضرت علی اکبر و روز جوان , طرح ولادت حضرت علی اکبر , دانلود طرح لایه باز روز جوان, طرح لایه باز دانلود , پوستر لایه باز روز جوان,بنر شهادت حضرت علی اکبر, پوستر روز جوان,  روز جوان , طرح روز جوان , بنر psd ,روز جوان , بنر روز جوان,بنر ولادت حضرت علی اکبر,بنر میلاد حضرت علی اکبر,تایپوگرافی علی اکبر , بنر تولد حضرت علی اکبر,روز جوان


طرح لایه باز دانلود , طرح روز جوان , بنر لایه باز روز جوان , بنر روز جوان , بنر ولادت حضرت علی اکبر و روز جوان , تایپوگرافی سلام علی اکبر حسین , طرح لایه باز بنر روز جوان , دانلود طرح لایه باز روز جوان , طرح بنر ولادت حضرت علی اکبر , حضرت علی اکبر , طرح ولادت حضرت علی اکبر , روز جوان , طرح بنر روز جوان , طرح لایه باز بنر ولادت حضرت علی اکبر , بنر psd ,
Working...


برای معرفی چاپخانه خود در اینجا با ما تماس بگیرید.

تلفن: 05832241325

@toastr_render