بنر تسلیت

شناسه مطلب : 325385
ابعاد :90 در 200 سانتی متر
رزولیشن :72 پیکسل
رنگ : سفید
فرمت فایل : PSD
حجم فایل :59 مگابایت
تاریخ انتشار : 1400/06/20
شما این فایل را قبلا دانلود نکرده اید

بنر لایه باز ترحیم

اعلامیه ترحیم یا آگهی فوت در واقع یک دعوتنامه عمومی است از جانب صاحبان عزا و مجلس ختم و اقوام نزدیک متوفی برای دعوت از دوستان و آشنایان برای شرکت در مراسم عزاداری و ختم است، همچنین نام دیگر اعلامیه ترحیم را از طرفی می‌توان آگهی فوت گذاشت زیرا برای با خبر کردن دیگران از فوت شدن متوفی است، اعلامیه ترحیم ممکن است توسط یکی از عزاداران به‌ شکل یک اعلامیه مستقل منتشر شود یا در یک روزنامه یا نشریه چاپ شود تا دیگران از این خبر آگاه شوند. با تمام این تفاسیر اگر بخواهیم اعلامیه را در یک جمله خلاصه کنیم به این صورت می‌شود “اصلی‌ترین کاربرد این اعلامیه برای اطلاع‌رسانی از مرگ و زمان و مکان اجرای مراسم عزاداری می‌باشد” که بهترین و کوتاه‌ترین تعریف از اعلامیه فوت است. در ایران، گاهی چاپ آگهی ترحیم دست‌مایه اغراض سیاسی شده‌است. همچنین، یک تحقیق مستقل فرهنگی نشان می‌دهد که در آگهی‌های ترحیم در ایران، نام بستگان مؤنث متوفی به‌عنوان صاحب عزا درج نمی‌شود. جمع‌آوری مجموعه آگهی‌های فوت نیز سرگرمی برخی به‌شمار می‌رود.

طرح بنر تسلیت فوت پدر، توسط تیم حرفه ای پارس گرافیک جهت استفاده کاربران سایت طراحی و به صورت لایه باز در دسترس کاربران قرار گرفته است.

 

عناصر استفاده شده در طرح بنر لایه باز تسلیت

طرح بنر آگهی ترحیم پدر شامل: متن ثلث انالله و انا الیه راجعون، شمع، تایپوگرافی پدرم، پروانه، حاشیه تذهیب، تذهیب، طرح گل، کادر تذهیب و متن همدردی فوت پدر با صاحب عزا می باشد که توسط تیم پارس گرافیک طراحی شده است. به دلیل استفاده از عناصر و المان های با کیفیت در طرح بنر تسلیت، می توانید علاوه بر چاپ بنر (به صورت افقی)، در استوری اینستاگرام یا دیگر پلت فرم های فضای مجازی جهت عرض تسلیت یا همدردی با صاحبان عزا استفاده نمایید. ضمنا به دلیل لایه باز بود طرح اطلاعیه ترحیم می توانید با استفاده از نرم افزار فتوشاپ تغییرات دلخواه خود را اعمال کنید.

طرح آگهی ترحیم، آگهی ترحیم، اعلامیه ترحیم پدر، اطلاعیه ترحیم، بنر تسلیت، طرح بنر تسلیت، بنر لایه باز ترحیم پدر، متن ثلث انالله و انا الیه راجعون، شمع، تایپوگرافی پدرم، پروانه، حاشیه تذهیب، تذهیب، طرح گل، کادر تذهیب و متن همدردی فوت پدر با صاحب عزا

 

مشخصات فنی طرح بنر لایه باز اعلامیه ترحیم پدر

ابعاد:                                90 در 220 سانتی متر

رزولیشن:                          72 پیکسل

پسوند:                             PSD

رنگ:                                مشکی

سایز:                               33 مگابایت

نسخه فتوشاپ مورد نیاز: نسخه Photoshop CS5 و بالاتر(2010 و بالاتر)

 

نکات طرح بنر لایه باز تسلیت
  • هم نشینی مناسب رنگ مشکی و طرح بنر تسلیت
  • طراحی با استفاده از نقوش مذهبی، شمع و پروانه
  • استفاده مناسب از متن ثلث انالله و انا الیه راجعون در طرح بنر اعلامیه ترحیم
  • استفاده از متن تسلیت و همدردی با صاحبان عزا در طرح بنر ترحیم
  • طراحی تایپوگرافی پدرم مناسب با طرح بنر تسلیت فوت پدر

بنر تسلیت لایه باز , طرح بنر تسلیت مادر , متن بنر تسلیت , طرح بنر ترحیم , متن تسلیت , اعلامیه ترحیم , تسلیت , طرح بنر تسلیت , ترحیم , بنر تسلیت مادر , بنر ترحیم , بنر تسلیت , طرح بنر ترحیم مادر , بنر ترحیم مادر ,
جهت ارسال نظر جدید پس از ورود به سایت فرم نظر برای شما نشان داده خواهد شد ایجاد نظر جدید
اولين نفری باشيد که در مورد اين محصول نظر ميدهيد


برای معرفی چاپخانه خود در اینجا با ما تماس بگیرید.

تلفن: 05832241325